تاریخ : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 6 شوال 1442 Monday, 17 May , 2021

لزوم بهره گیری بیشتر از ظرفیت گروه‌های جهادی لرستان

  • 15 آبان 1399 - 1:16

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: باید از ظرفیت گروه‌های جهادی لرستان برای رشد و ارتقای اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و … بهره‌برداری و استفاده شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در لرستان، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی روز چهارشنبه در دیدار با گروه‌های جهادی بسیج سازندگی سپاه، سازمان تبلیغات اسلامی، قرارگاه صاحب الامر، مجمع جهادی گروه‌های جهادی و همچنین دانشگاه علوم‌پزشکی و مسئول بهداشت با اشاره به اهمیت جهاد اظهار داشت: جهاد میدان وسیعی دارد که برخواسته از اعتقادات ایمانی است که تمام امکانات مادی و معنوی را به کار می‌گیرد تا به اهدافی همچون ارتقای فرهنگی، رشد و توسعه اقتصادی، حوادثی که به صورت طبیعی یا غیرطبیعی اتفاق می‌افتد برسد.

وی افزود: گروه‌های جهادی در همه عرصه‌ها به میدان می‌آیند برای اینکه در این امر خود را شریک بدانند و وظیفه جهادی خودشان را انجام دهند.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: کار جهادی ثواب مقابله با دشمنان در جنگ هشت سال دفاع مقدس را دارد و در مواقعی هم بیش از آن ممکن است ثواب داشته باشد و تاثیرگذارتر باشد.

حجت الاسلام شاهرخی بیان کرد: در مسیر کار و فعالیت جهادی ممکن است کاستی‌ها و آسیب‌هایی نیز هم باشد که باید برطرف شود.

وی گفت: اینگونه نشست‌ها و جلسات با نیروهای جهادی باید بیشتر تشکیل شود، فاصله‌ها باید پر بشود، بین گروه‌های جهادی نباید گسست باشد و همه قرارگاه‌ها و گروه‌ها همه با هم کار کنند و همه باهم منسجم شوند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه حتی اگر در اجرا غیر متمرکز ولی اتحاد داشته باشیم و از فعالیت‌های هم اطلاع داشته باشیم کار بهتر پیش می‌رود، تصریح کرد: این یک اصل مسلم است که باید لرستان را لرستانی‌ها بسازند، باید در درون خود استان این ارتقا فرهنگی و توسعه و رشد اقتصادی صورت بگیرد، هیچگاه دستی از بیرون استان ما را نمی‌سازد.

حجت الاسلام شاهرخی خاطرنشان کرد: باید از ظرفیت گروه‌های جهادی بهره‌برداری و استفاده بشود؛ الان زمینه خوبی برای ساخت استان آماده است لذا باید هم افزایی صورت بگیرد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها