تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

لزوم تشدید گشت‌های مشترک تنظیم بازار در پیشوا

  • 22 فروردین 1400 - 15:02

پیشوا- فرماندار پیشوا بر لزوم تشدید گشت‌های مشترک تنظیم بازار در این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین عباسی ظهر یکشنبه در جلسه مشترک ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان پیشوا که با حضور کردستانی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری و سایر اعضا برگزار شد اظهار داشت: در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم و با تمهیدات ستاد تنظیم بازار شهرستان، اقلام ضروری از جمله برنج، قند، شکر، مرغ و خرما به میزان کافی تأمین شده و در بازار توزیع می‌شود.

عباسی افزود: لازم است نظارت بر بازار در ماه مبارک رمضان، فعالانه و گسترده انجام شود تا کمبودی در زمینه کالاهای اساسی احساس نشود و نان با کیفیت به دست مردم برسد.

وی بیان داشت: در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی در حوزه تأمین نان، باید بلافاصله از طریق دستگاه‌های مرتبط پیگیری و رفع شود و هیچ نانوایی نباید مشکل داشته باشد و مردم نباید با تعطیلی نانوایی‌ها مواجه شوند.

فرماندار پیشوا عنوان داشت: مدیریت بازار به شکلی صورت بگیرد که کسبه و اصناف با احساس مسئولیت اجتماعی در همه بخش‌ها و عرصه‌ها ورود و همراهی کنند که تاکنون نیز همین‌گونه بوده است.

عباسی افزود: گشت‌های مشترک و نظارت مستمر بر بازار کمک می‌کند تا مردم با آرامش خاطر بیشتری به امور معنوی خود در ماه مبارک رمضان بپردازند و مدیران همواره باید به دنبال خدمتگزاری و پاسخ‌گویی به مطالبات مردم باشند که نتیجه آن، افزایش اعتماد عمومی و حضور حداکثری مردم در صحنه‌های سیاسی اجتماعی به ویژه انتخابات است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها