تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

لزوم توجه به سلامت انسان و محیط زیست در واحدهای صنعتی

  • 22 فروردین 1400 - 15:11

قم- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با تاکید بر اهمیت افزایش توان تولیدی کشور گفت: یکی از ارکان افزایش ظرفیت واحدهای صنعتی، توجه به سلامت انسان و محیط زیست است.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدرضا موسوی مشکینی صبح یکشنبه در جریان بازدید از شماری از واحدهای تولیدی شهرک‌های صنعتی شکوهیه و محمودآباد گفت: یکی از مهم‌ترین عوامل برای رسیدن به تولید پایدار در کشور، رعایت و توجه به استانداردها و اصول زیست محیطی است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم با اشاره به هدف و تلاش اداره کل در راستای نظارت بر فعالیت زیست محیطی در واحدهای تولیدی و حمایت از پیشرفت در استان گفت: یکی از ارکان افزایش ظرفیت و توان واحدهای تولیدی و صنعتی، توجه به سلامت انسان و محیط زیست است که این مساله باید با جدیت پیگیری شود.

وی افزود: مشکلات و موانع زیست محیطی این واحدها در اولین فرصت بررسی خواهد شد و در این راستا با سرمایه گذاران و فعالین اقتصادی، همکاری مناسبی صورت خواهد گرفت و ضوابط و قوانین زیست محیطی همراه با راهکارهای لازم، به طور مداوم برای آنها تشریح می‌گردد.

موسوی مشکینی در پایان گفت: با وجود تلاش‌های ویژه برای بهبود تولید و رفع موانع آن، به سلامت عمومی جامعه هم اهمیت می‌دهیم و در صورت رؤیت و آگاهی از هرگونه تخلفات زیست محیطی با جدیت به حفظ محیط زیست و مقابله با تخلفات خواهیم پرداخت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها