لزوم پرهیز از موازی کاری در زمینه کمک به نیازمندان در زنجان

  • 13 آذر 1399 - 14:45

زنجان-نماینده ولی فقیه در استان زنجان،گفت: با ترور دانشمندان هسته‌ای نشان می‌دهد که از اقتدار علمی کشور بیشتر وحشت دارد، این در حالی است که با ترور هیچ دولتی به قد.رت نمی‌رسد

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله علی خاتمی ظهر پنجشنبه در جلسه ستاد مواسات در محل استانداری زنجان، به ترور شهید فخری زاده اشاره کرد و گفت: در ۴۲ سال گذشته دشمن با انواع ترفندها به ایران ضربه زده است.

وی با بیان اینکه ملت ایران در طول ۴۲ سالی که از انقلاب شکوهمند اسلامی می‌گذرد، یاد گرفتند که هیچ پرچمی نباید بر زمین بماند و اگر سرداری به زمین افتاد، سرداران دیگری آن را به دست می‌گیرند، افزود: باید دو هدف را در این جنایت در نظر گرفت، اول اینکه انتقام از عاملان و آمران در دستور کار باشد و در ثانی راهی که فخری‌زاده انتخاب کرده، باید ادامه‌دار باشد.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان، از زحمات ۹ ماهه کادر درمانی در خصوص مقابله و مبارزه با کرونا تشکر کرد و گفت: تنها راه قطع زنجیره کرونا رعایت بهداشت فردی و اجتماعی است.

خاتمی بر لزوم تقویت رعایت فاصله گذاری اجتماعی در استان تاکید کرد و افزود: باید از تجمع مردم در مراسم عزا و عروسی جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه در این وضعیت کرونایی باید دانش آموزان بی بضاعت از تحصیل باز نمانند، تاکید کرد: از نسل آینده نباید غافل شویم و این موضوع از نان شب هم واجب‌تر است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان، ابراز داشت: باید عدالت آموزشی در بین دانش آموزان رعایت شود و نباید دچار افت تحصیلی شوند.

خاتمی با بیان اینکه در اجرای طرح مواسات و کمک‌های مومنانه تجربه‌های خوبی طی ۱۰ ماه گذشته در استان به دست آمده است، تصریح کرد: در راستای کمک به نیازمندان باید از موازی کارها جلوگیری شود و این مهم در اولویت قرار گیرد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0