تاریخ : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021

لطیفی: به خاطر گل‌ریحان پیشنهاد 700 میلیونی را رد کردم/ مربی بدنساز استقلال را آورده بودم

  • 05 آبان 1399 - 17:46


سرمربی مستعفی تیم گل‌ریحان البرز گفت: به خاطر این تیم پیشنهاد 700 میلیون تومانی باشگاهی در لیگ 2 را رد کردم.


علی لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد علت استعفایش از سرمربیگری گل ریحان البرز گفت: من پیش از حضور در این تیم یک پیشنهاد خوب از لیگ دسته دومی داشتم که به من دستمزدی 700 میلیون تومانی می‌دادند. در این شرایط اقتصادی برای من که مستأجر هستم این پول رقم خوبی بود. یک پیشنهاد از لیگ هم داشتم که آن را رد کردم البته این تیم پیشنهاد مالی خوبی نداشت.

وی افزود: دلیل رد پیشنهاد 700 میلیونی این بود که با دکتر رضایی و آقای عربی از مدیران گل ریحان دست یا علی داده بودم و آنها به من گفته بودند هدف‌مان قهرمانی در لیگ یک و صعود به لیگ برتر است. رضایی به من گفت شما با بودجه‌ 2 میلیارد تومانی نتایج بسیار خوبی برای ما گرفته بودید. نتایجی که مربی با 15 برابر هزینه شما نتوانست برای ما بگیرد. در نهایت قرار شد که 10 میلیارد بودجه در فصل آینده فراهم کنند.

سرمربی مستعفی تیم گل‌ریحان البرز گفت: اما چهار روز قبل متأسفانه اتفاقاتی افتاد که منجر به جدایی قائم مقام باشگاه شد. من از مدیران باشگاه خواستم هرچه سریع‌تر بودجه 10 میلیارد تومانی را تأمین کنند.  بسیاری از ستاره‌های مطرح لیگ یک را می‌خواستم به تیم بیاورم و با آنها صحبت کرده بودم حتی بازیکنانی که برخی از آنها قرارداد داشتند از 2 هزار بازیکن تست گرفتیم که بین 7 تا 10 نفر از جمع آنها را انتخاب کردیم بازیکنانی که استعدادهای خوبی بودند. 8 بازیکن تراز اول هم از لیگ یک می‌خواستم به این تیم بیاورم که در نهایت خبری از بودجه و امضای قرارداد نشد.

لطیفی تأکید کرد: اختلافاتی که بین مدیران باشگاه پیش آمد باعث شد که من هم استعفا کنم چون هیچکس پاسخگوی ما در تیم نبود. من 2 روز در تمرینات حاضر نشدم تا شاید بتوانم با مدیران باشگاه ارتباط بگیرم اما هیچکس پاسخ ما را نداد و بدون ریالی پول نمی‌توانستیم تیم را اداره کنم.

وی با اشاره به کادر فنی که جمع کرده بود، گفت: من علی نیکبخت، واحدی، علی چینی، محمد رشیدسیما و علی دلیخون را به کادر فنی آورده بودم. مسعود مؤمنی مربی بدنساز استقلال را هم جذب کردم. اکنون این افراد پاسخگوی خانواده‌شان باشند اما هیچکس در باشگاه پاسخگوی ما نبود. من مربی هم نیستم که بخواهم درآمدزایی کنم و بازیکن پولکی بیاورم و به همین دلیل با افتخار از تیم گل‌ریحان استعفا کردم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها