تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

لیست دقیقه ۹۰ و امیدوارکننده رئال مقابل چلسی / بازگشت راموس، والورده و مندی

  • 14 اردیبهشت 1400 - 15:49


پیش از اعلام لیست باشگاه رئال یکی از بازیکنان موثر در تیم زیدان به ترکیب بازگشت تا امیدواری به دل هواداران مادرید بازگردد.


به گزارش خبرگزاری فارس، فردا شب در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا چلسی میزبان رئال مادرید است. بازی رفت در دی استفانو با تساوی یک بر یک به پایان رسید و حالا باید جدال شاگردان توخل و زیدان چه نتیجه‌ای خواهد داشت.

لیست بازیکنان حاضر در این مسابقه نیز از سوی زیدان معرفی شد و به نوعی حکم دقیقه ۹۰ داشت زیرا که تست کرونای فده والورده منفی اعلام شد.

این بازیکن که جزو ستاره های تاثیرگذار زیدان است، چند بازی را به دلیل تعدد منفی شدن تست های کرونا از دست داد ولی به این مسابقه حساس رسید.

از طرفی پس از مدت ها دوری، سرخیو راموس به ترکیب رئال بازگشت و این انتظار وجود دارد با مصدومیت واران، کاپیتان به جای خود بازگردد و زوج «راموس و میلیتائو» ساخته شود. از طرفی ناچو هم مشکلش برطرف شد و می تواند زیدان را در این بازی یاری دهد.

مارسلو نیز که به دلیل حضور در یک انتخابات حواشی جالبی را ایجاد کرد، در این مسابقه حضور دارد و طبق گفته زیدان مشکلی از این بابت نخواهد داشت.

حضور مندی نیز یکی از نکات مهم و روحیه بخش تیم رئال مادرید است که می‌خواهد جدال سنگینی را مقابل چلسی در روز چهارشنبه و مسابقه حساسی را در روز یکشنبه مقابل سویا به ثبت رساند.

کارواخال، واسکز و واران مصدومان مهم زیدان در این مسابقه به شمار می‌روند.

انتهای پیام/پیش از اعلام لیست باشگاه رئال یکی از بازیکنان موثر در تیم زیدان به ترکیب بازگشت تا امیدواری به دل هواداران مادرید بازگردد.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها