تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

لیگ برتر بسکتبال| پیروزی نزدیک شهرداری گرگان در بازی افتتاحیه

  • 15 آبان 1399 - 18:05

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در بازی افتتاحیه لیگ برتر فصل ۹۹ مقابل مس رفسنجان به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،  در نخستین دیدار از فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تیم‌های شهرداری گرگان و مس رفسنجان به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 88 بر 87 تیم شهرداری گرگان خاتمه یافت.

آغاز کوارتر اول این دیدار همانطور که پیش‌بینی می‌شد، کیفیت قابل قبولی نداشت و به دلیل دور بودن طولانی مدت از شرایط مسابقه اشتباهات فردی هر دو تیم سبب شد زیر سبد موقعیت‌های کسب امتیاز زیادی از دست برود. مصدومیت پتی ستاره گرگان در ابتدای کوارتر نیز سبب شد تیم گرگان نتواند بازی قابل قبول ارائه بدهد و بازی جسورانه رفسنجانی‌ها در نهایت با برتری این تیم با نتیجه 19 بر 14 در پایان کوارتر اول همراه شد.

در کوارتر دوم بازهم رفسنجانی بازی را بهتر آغاز کردند. شهرداری گرگان بارها تلاش کرد اختلاف را کم کند و حتی به یک قدمی رفسنجان رسید، اما بازهم مسی‌ها اختلاف را بیشتر کردند. در لحظات پایانی کوارتر شهرداری گرگان با درخشش سینا واحدی و جمشیدی در حالی که 6 امتیاز عقب بود به بازی بازگشت و بازی باخته را با نتیجه 38 بر 36 به پایان رساند.

در کوارتر سوم دو تیم با ارائه یک بازی برابر در کسب امتیاز کاملا برابر بودند و با کسب 14 امتیاز تغییری در اختلاف دو تیم ایجاد نشد. در پایان کوارتر سوم شهرداری گرگان با حفظ اختلاف دو امتیازی با برتری 52 بر 50 مهیای کوارتر چهارم شد.

در کوارتر چهارم بازی بسیار نزدیک دنبال شد و دو تیم بارها از هم پیش افتادند. در حالی که تصور می‌شد گرگان بازی را با برد به پایان برساند و اختلاف امتیاز نسبتا خوبی ایجاد شده بود، رفسنجانی‌ها به بازی برگشتند و با برتری 22 بر 20 کوارتر را به پایان بردند تا بازی در امتیاز 72 برای دو تیم برابر شود و بازی به وقت اضافه رود.

در وقت اضافه گرگانی ها از همان ابتدا خود را پیش انداختند که در ادامه تلاش مس رفسنجان راه به جایی نبرد تا سرانجام این دیدار نزدیک و نفس‌گیر با برتری 88 بر 78 به سود گرگان به پایان برسد.

 

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها