لیگ برتر هندبال بانوان| قانع: بازی خوبی ارائه کردیم/کوهیان: در ضد حمله گل خوردیم

  • 01 آبان 1399 - 13:22


سرمربی تیم هندبال بانوان شهید شاملی کازرون گفت: غیر از ۱۰ دقیقه اول، بازی خوبی را ارائه کردیم.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، خدیجه قانع بعد از برد تیمش مقابل ذوب آهن در بازی دوم لیگ برتر، اظهارداشت: ذوب آهن تیم خوب و یکدستی بود اما ما خوب آنالیز کرده بودیم و غیر از ۱۰ دقیقه اول توانستیم بازی خوبی ارائه دهیم.

وی درباره برد شاملی و اینکه نیمه دوم شاملی خیلی بازی کرده، خاطرنشان کرد: هندبال بازی است که اگر حتی تیم را از قبل آنالیز کرده باشیم مربیان در لحظه می‌توانند تاکتیک و تکنیک را تغییر دهند. ما باید به صورت مداوم تیم را آنالیز کنیم.

پروانه کوهیان، سرمربی ذوب آهن پس از شکست تیمش برابر شهید شاملی، اظهار داشت: من از نتیجه خوشحالم و بچه ها خوب بازی کردند. تنها تیمی که در لیگ امسال بازیکن بومی داشت ذوب آهن بود و حتی یک بازیکن هم از جای دیگر نگرفته بودیم و من از این موضوع خوشحالم.

وی افزود: وقتی سایر تیم‌ها را می‌بینم حداقل ۵-۶ بازیکن از اقصی نقاط ایران گرفتند و بالطبع آنها باید بهتر نتیجه بگیرند. بچه‌ها تجربه کسب می‌کنند و شاگردانم خوب بازی کردند. ما در ضد حمله‌ها گل خوردیم. در تاکتیک‌ها گل زدیم و با توجه به اینکه گفتیم دفاع وسط حریف خالی است، نتوانستیم از آن استفاده کنیم. مطمئنا در سال‌های آتی بهتر خواهیم بود.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0