لیگ برتر والیبال| تابش‌نژاد: توقع زیادی از تیم خود نداریم

  • 12 دی 1399 - 17:29


سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: با شرایطی که داریم نباید توقع زیادی از تیم خود داشته باشیم.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مجید تابش‌نژاد درمورد شکست 3 بر صفر تیم والیبال شهرداری ورامین مقابل سپاهان اصفهان در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های اظهار داشت: تعداد زیادی از بازیکنان ما دچار مصدومیت هستند .با باشگاه صحبت کرده‌ایم تا وقتی به آمادگی کامل نرسیده‌اند از آن‌ها استفاده نکنیم چون ممکن است بعدا دچار مشکل شوند. سلامتی آن‌ها برای ما اهمیت دارد و باشگاه‌ هم این موضوع را پذیرفته است.

وی افزود:اکنون از بازیکنان جوان خود استفاده می‌کنیم و دارایی ما همین است. ما نمی‌توانیم حالا از تیم خود توقع داشته باشیم که بتواند حریف پر قدتی مثل تیم سپاهان را که بازیکنان ملی‌پوش و بهترین‌های ایران را در اختیار دارد شکست دهد. تلاش خود را می‌کنیم که نتیجه خوبی بگیریم و اگر ببریم فوق‌العاده است و اگر هم ببازیم ما توقع زیادی از تیم خود نداریم.

تابش‌نژاد درمورد شرایط تیم سپاهان اصفهان گفت: به هر حال سپاهان تیم بسیار خوب و کاملی است که ابزار کافی را در اختیار دارد. نیم فصل هم خودشان را تقویت کردند. تیمی است که از نظر دفاع و اسپک بسیار قوی است و امروز هم خوب بودند. ما توانستیم در ابتدای بازی خوب باشیم اما در امتیازهای بالا دریافت‌های ما نرسید که تیم دچار مشکل شد.

انتهای پیام/شسرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین گفت: با شرایطی که داریم نباید توقع زیادی از تیم خود داشته باشیم.

خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0