تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

لیگ برتر والیبال| کارخانه: محکوم به پیروزی بودیم/ هیچ تیمی از قبل برنده نیست

  • 20 آبان 1399 - 20:16


سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در بازی امروز مقابل آذرباتری محکوم به پیروزی بودیم.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مصطفی کارخانه پس از پیروزی 3 بر یک تیم والیبال سایپا مقابل آذرباتری ارومیه در هفته نهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور اظهار داشت: ما در این مسابقه محکوم به پیروزی بودیم و استحقاق پیروزی را هم داشتیم. شاید فکر می کردیم که با نتیجه 3 بر صفر برنده خواهیم شد، اما با تیمی سرسخت روبرو شدیم.

وی ادامه داد: از ست دوم شاگردانم که بازیکنان باتجربه و باهوشی هستند به جریان بازی برگشتند. ضمن اینکه تذکراتی هم به شاگردانم دادم. تیمی مانند آذرباتری که تاکنون موفق به کسب پیروزی نشده، چیزی برای از دست دادن ندارد، بنابراین می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد.

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: پنج شنبه باید مقابل تیم شهداب یزد قرار بگیریم که بازی بسیار سختی برای ما خواهد بود. درست است که آنها در دو بازی اخیر بازنده شدند، اما از تیم های پرمهره امسال است. آنها مجموعه خوبی دارند و باید با حواس جمع وارد میدان شویم. هنوز هیچ تیمی به نیمه راه هم نرسیده و هیچ چیز قابل پیش بینی نیست. 

کارخانه ادامه داد: هیچ تیمی از قبل برنده یا بازنده نیست. ما فکر می کردیم که خیلی راحت آذرباتری را شکست دهیم، اما در ست اول بازنده شدیم. باید تمام مسابقات را جدی بگیریم و اگر بدون تمرکز بازی کنیم، ممکن است بازنده شویم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها