ورزش

لیگ ملت‌های والیبال| عبادی‌پور: هفته دوم عملکرد بهتری خواهیم داشت


کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: به نظر من هفته دوم را بهتر از هفته اول، پشت سر می‌گذاریم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، میلاد عبادی‌پور، کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان درخصوص آخرین شرایط ملی‌پوشان پیش از آغاز هفته دوم لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. فکر می‌کنم کم کم آماده شروع هفته دوم لیگ ملت‌ها می‌شویم.

کاپیتان تیم ملی والیبال در خصوص اینکه دو برد هفته نخست چقدر به نتایج هفته دوم کمک می‌کند، گفت: 100درصد خیلی کمک کننده خواهد بود. ما هم قبل و هم در حین مسابقات این را اعلام کردیم که برد و باخت برایمان مهم نیست. درست است که هر چه بیشتر ببریم خوشحال‌تر می‌شویم، اما کسب تجربه برای تعدادی از بازیکنان در اولویت است تا در شرایط سخت بتوانند خودشان را کنترل کنند. به هر حال در آینده به این بازیکنان نیاز داریم و بازیکن باید شرایط دشوار را بچشد و بداند با چه کسانی و جلوی چه تیم هایی مسابقه می‌دهد. خدا را شکر تا اینجای کار خوب بود و مقداری افت و خیز داشتیم، اما ورزش همین است و این اتفافات ممکن است برای هر تیمی پیش بباید. نظر خود من این است که می توانیم هفته دوم را بهتر از هفته اول پشت سر بگذاریم.

وی درباره بازی نخست با بلغارستان گفت: 100درصد تلاش برای برد است، اما ورزش را نمی‌توان از قبل پیش بینی کرد. به هر حال آنها در خانه خودشان بازی می‌کنند و درست است که به یک سری از ستاره‌هایشان استراحت دادند و جوان گرایی کردند، اما چند بازیکن خوب در ترکیب دارند که در بهترین های لیگ دنیا بازی می‌کنند. قطعاً بازی سختی خواهد شد، اما همان طور که گفتم احتمال می‌دهم هفته دوم را نسبت به هفته قبل بهتر آغاز کنیم؛ البته فراموش نکنیم که ورزش است و یک سر آن باخت و سر دیگرش برد.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 21 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 31 خرداد در نخستین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف بلغارستان می‌رود.

انتهای پیام/


منبع خبرگزاری فارس

دکمه بازگشت به بالا