• امروز : چهارشنبه - ۱۳ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Wednesday - 4 August - 2021

لیگ ملت‌های والیبال| شکست ایران مقابل لهستان در ست نخست

  • 01 تیر 1400 - 18:16

تیم ملی والیبال ایران ست نخست بازی مقابل لهستان در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ شکست خورد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی والیبال ایران در چهاردهمین بازی خود در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف لهستان رفت. دو تیم پیش از این ۲۱ باز در میادین مهم بین‌المللی با هم روبرو شده بودند که لهستان در ۱۴ بازی پیروز شده و سهم ایران ۷ بازی بود.

تیم ملی ایران در لیگ ملت‌ها ۶ شکست متوالی در کارنامه خود دارد. آخرین تورنمنتی که ایران در آن با ۶ شکست متوالی مواجه شده بود، جام جهانی ۱۹۹۱ بوده است.

ایران بازی را با جواد کریمی، بردیا سعادت، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، علی اصغر مجرد، مسعود غلامی و آرمان صالحی (لیبرو) آغاز کرد و برای تیم لهستان نیز، ویلفردو لئون، میهاو کوبیاک و بارتوژ کورک غایب بودند.

دیدار حساس و خارج از جدول ایران و لهستان با برتری ۵ بر صفر حریف اروپایی آغاز شد تا آلکنو، خیلی زود بازیکنان ایران را برای ایجاد وقفه در روند بازی بیرون بکشد. تیم ایران به دنبال بازی‌های پر انتقاد روزهای گذشته در دریافت اول مشکل داشت و مرتکب اشتباهات زیادی می‌شد. آلکنو در امتیازات پایانی بازی، سعید معروف و امیر غفور را به زمین فرستاد که در خوشبینانه‌ترین حالت، بعید بود از این دو ستاره در آن مقطع از بازی، کاری برآید. تیم ایران در نهایت ست اول را با نتیجه ۲۵ بر ۲۰ به حریفش واگذار کرد.

 

به روزرسانی می‌شود …

 

خبرگزاری تسنیم

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.