ورزش

لیگ یک / فرار شهرداری از شکست خانگی

شهرداری همدان 1 – خوشه طلایی ساوه 1

شهرداری همدان و خوشه طلایی در مسابقه ای که بیشتر پای اعاده حیثیت در میان بود به نتیجه مساوی یک بر یک دست یافتند.

به گزارش “ورزش سه”، مصاف این دو تیم در حالی برگزار شد که نه داعیه صعود داشتند و نه خطر سقوط به دسته پایین تر را حس کنند. به همین خاطر در فضایی آرام و خونسردانه به مصاف هم رفتند. عطش برد در تیم خوشه طلایی مشهود بود. تیمی که در فصول گذشته یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود اما این فصل به خاطر مشکلات مالی کمی از کورس عقب افتاده بود. اما در هفته های پایانی شاهد ارایه بازی های خوبی از سوی این تیم و کسب نتایح خوب بودیم. پیمان پورصادقی با ضربه اش در دقیقه 31 خوشه طلایی را یک بر صفر پیش انداخت و بازی با یک گل به سود تیم خوشه طلایی در نیمه اول پایان یافت.

شهرداری همدان که دوست نداشت دراین بازی خانگی بازنده باشد در نیمه دوم برای جبران گل خورده پرتلاش نشان داد و در نهایت در دقیقه 72 بازی به خواسته اش رسید و بازی را به تساوی کشاند. تلاش های دو تیم بعد از اینکه نتیجه بازی برابر شد ثمری نداشت و در نهایت بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. گل تیم شهرداری همدان توسط سجاد برخورداری به ثمر رسید.

خوشه طلایی با این تساوی 43 امتیازی شد و در رده ششم جدول قرار گرفت. شهرداری همدان هم با 39 امتیاز تیم دهم جدول به حساب می آید. در سه هفته باقی مانده هم این دو تیم باید برای اعاده حیثیت بازی کنند.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا