تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

ماتیوس: گوتسه فقط به یک شرط باید به تیم ملی بازگردد

  • 21 آبان 1399 - 13:16


اسطوره فوتبال آلمان و باشگاه بایرن مونیخ می گوید بازگشت ماریو گوتسه به تیم ملی تحت شرایط کنونی بی معنی است.


به گزارش خبرگزاری فارس، لوتهار ماتیوس تصور می کند فقط در یک صورت امکان بازگشت گوتسه به «مانشافت» وجود دارد؛ این که ستاره 28 ساله فوق العاده آماده باشد و مشکلی را حل کند.

در غیر اینصورت با شرایط کنونی با حضور وی در تیم ملی تغییری ایجاد نخواهد شد.

بعد از آنکه در روزهای اخیر ابتدا ستاره سابق بورسیادورتموند و بایرن مونیخ برای همراهی مجدد «مانشافت» ابراز علاقه کرد، کادر فنی ژرمن ها نیز از همکاری مجدد با این بازیکن استقبال کرد.

ماتیوس در گفت وگویی با اسکای اسپورت آلمان این موضوع را تحلیل کرده است. او گفت: گمان نکنم یواخیم لو به خصوص در فاز هجومی نگرانی عمده ای داشته باشد. با در نظرگرفتن این مساله که ماریو گوتسه از نظر سرعت کلا در سطح بالایی نیست، او را به عنوان نیروی مضاعف هجومی برای خط حمله تیم ملی نمی بینم.

 

البته هافبک و کاپیتان اسبق تیم ملی همه چیز را در این زمینه به سلیقه و انتخاب «لو» سرمربی تیم ملی مربوط می داند.

چرا که این سرمربی است  حق انتخاب بازیکن برای تیمش را دارد.

ماتیوس افزود:لو می تواند هرکاری بکند. او همچنان سرمربی تیم ملی است و بازیکنانی که به موفقیتش کمک کردند، را در نظربگیرد. ماریو به خاطر گلی که در فینال جام جهانی زد و باعث قهرمانی شد، در این طبقه بندی جای می گیرد.

به باور فرمانده تیم آلمان در جام جهانی منجر به قهرمانی 1990 فقط در یک حالت فراخوانی مجدد بازیکن 28 ساله منطقی خواهد بود.

این که واقعا در بالاترین سطح از آمادگی باشد و بتواند مسئولیت بخشی از تیم را برعهده گیرد.

ستاره پیشین عنوان کرد: من سخت بر این باور هستم که بهترین ها باید برای آلمان بازی کنند.نه این که فقط بازیکنی حضور داشته باشد.اگر لو و تیمش دنبال کسب بردهای بیشتری هستند و تا ماه مارس شرایط بهتری ایجاد شود، آنوقت می توانیم به دیده مثبت به مسابقات یورو 2021 بنگریم.

وی افزود:اگر در بازی پیشرفتی نباشد و نتایج به قدر کافی خوب نباشند، فشار روی او بیشتر می شود تا جایی برود و مولر، هوملس و بواتنگ را دومرتبه فراخواند. حتی گوتسه را به تیم ملی بازگرداند. اما این ها باید واقعا در بالاترین سطح باشند که باز به تیم ملی بازگردند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها