ورزش

ماجرای حضور حیدری در تیم ملی چیست؟/اسکوچیچ «فعلا» مربی ایرانی دوم نمی خواهد


اگرچه صحبت هایی پیرامون حضور خسرو حیدری در تیم ملی فوتبال ایران مطرح می شود اما سرمربی تیم ملی درخواست جدیدی از فدراسیون برای اضافه شدن عضو جدید به کادر فنی نداشته است.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امروز وحید فاضلی سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی در گفت و گویی مدعی شد که خسرو حیدری گزینه اسکوچیچ برای حضور روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران به عنوان دستیار ایرانی است.

این اظهار نظر در شرایطی صورت گرفته که هیچ بعید نیست یک دستیار ایرانی به تیم ملی اضافه شود زیرا سرمربی تیم ملی پیش از این قصد داشت از کریم باقری در کنار وحید هاشمیان به عنوان 2 دستیار ایرانی تیم ملی استفاده کند.

با پیگیری های خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس مشخص شد که این پیشنهاد مربوط به  ماههای گذشته بوده و بعد از اینکه پرسپولیس با حضور باقری در تیم ملی مخالفت کرد  موضوع احتمال اضافه شدن مربی جدید ایرانی در کادر فنی تیم ملی مطرح شد.

البته از آن روز به بعد این قضیه مسکوت مانده و اسکوچیچ تا امروز درخواست جدیدی برای اضافه شدن مربی ایرانی به جمع اعضای کادر فنی تیم ملی نکرده است. ملادن زگانیر، تونی اوسنیک و وحید هاشمیان دستیاران دراگان اسکوچیچ در تیم ملی ایران هستند.

حیدری روز 26 اردیبهشت سال گذشته از میادین فوتبال خداحافظی کرد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا