حوادث

ماجرای کتک زدن زن جوان و انتشار کلیپ ویدیویی در آبادان چه بود؟

آبادان- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان با اشاره به انتشار فیلم کتک زدن و نگه داشتن زن جوان توسط اهالی یک خانه در منطقه بریم در این شهرستان، گفت: تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان شامگاه پنجشنبه پس از انتشار فیلم کتک خوردن یک زن توسط چند نفر در فضای مجازی، اظهار کرد: تحقیقات پلیس در این زمینه آغاز شده است.

سروان امیر سام کمایی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد که زن جوان با صاحب‌خانه اختلاف قدیمی و شخصی داشته و برای تسویه‌حساب وارد خانه شد که توسط اهالی داخل خانه و مأموران حراست منطقه دستگیر و تحویل مأموران کلانتری داده شد.

وی در ادامه گفت: در این زمینه شایعاتی مطرح شده است که زن جوان با در دست داشتن اسید و شوکر به خانه‌ای در منطقه بریم حمله کرده که پس از حضور در خانه، چند زن جوان وی را به شدت کتک می‌زنند و وی را روی زمین خوابانده و نیروی حراستی منطقه با حضور در محل اقدام به دستگیری این زن می‌کند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آبادان بیان کرد: تحقیقات تکمیلی به صورت ویژه برای مشخص شدن واقعیت این اتفاق ادامه دارد و همچنین مأمور حراست فیزیکی پالایشگاه آبادان با دستور مقام قضائی دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ساعتی پیش ویدئویی از صورت خون‌آلود دختری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نقش بر زمین شده است و چند نفر وی را دوره کرده‌اند.

این ویدئو را اولین بار یک روزنامه‌نگار در توئیتر منتشر کرد و سپس کاربران، آن را بازنشر کرده و به شدت مورد انتقاد قرار دادند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا