شهرستان ها

مبارزه با فساد یکی از محورهای مهم بیانیه گام‌ دوم انقلاب است

زنجان-فرمانده سپاه استان زنجان گفت: مبارزه با فساد یکی از محورهای اساسی است که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به آن تاکید زیادی دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار جهانبخش کرمی شامگاه چهارشنبه در همایش سالانه بسیج حقوقدانان استان زنجان گفت: ما نباید از بیان جنایت‌های آمریکا غفلت کنیم و همیشه باید در صحنه آماده باشیم.

وی اظهار کرد: خوشبختانه با هدایت‌گری های رئیس کل دادگستری استان زنجان شاهد هستیم که مقاله‌های مختلفی توسط جامعه حقوقدانان بسیجی در محکومیت جنایت‌های آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها ارائه شده است.

فرمانده سپاه استان زنجان با بیان اینکه سردار سلیمانی در بحث ولایتمداری هم تنها نسخه نجات بخش اسلام را ولایت فقیه و رهبری عنوان کرده‌اند، گفت: ۲۲۰ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی شده ا و همه ما تکلیف داریم که در صیانت از این کشور و خون شهدا تلاش کنیم.

کرمی تاکید کرد: هر مسئولیتی که به دست تک تک ما سپرده شده است مانند تنگه احدی است که باید از آن حمایت و پاسداری کنیم و از کمبودها ناله نکنیم و همه فتنه‌های مختلف در کشور (فتنه‌های سال ۷۸، ۸۸، ۹۶ و ۹۸) را آمریکا طراحی کرد بود.

وی گفت: مردم زنجان با ندای لبیک یا خمینی و لبیک یا خامنه ای که به آسمان بلند شده بود به جهانیان اعلام کردند که حامی رهبری نظام و انقلاب اسلامی هستند.

فرمانده سپاه استان زنجان با بیان اینکه دستور ترور سردار سلیمانی که به فرمایش رهبری بهترین فرماندهی بود که نزدیک به چهل سال با تروریست و جنایتکاران مبارزه کرد، توسط آمریکایی‌ها صادر و به شهادت رسید، ابراز داشت: بعد از شهادت سردار سلیمانی مقام معظم رهبری رسول الله وار قاطعانه فرمان موشک باران مواضع آمریکایی‌ها را صادر کرد.

کرمی به تکلیف سنگین گام دوم انقلاب و نقش بسیجیان اشاره کرد و گفت: مبارزه با فساد یکی از محورهای اساسی است که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب نسبت به آن تاکید زیادی دارند.

وی تصریح کرد: داعش و امثال آن توسط آمریکایی‌ها طراحی سازماندهی و حمایت شدند و تروریست‌های تکفیری جلوی چشم مادران، با ندای الله اکبر فرزندان آنها را سر بریدند.

فرمانده سپاه استان زنجان گفت: هر جای دنیا جنایتی اتفاق افتاده است دست پلید آمریکایی‌ها در آن بوده است تصریح کرد: جنایت‌های آمریکا یکی ۲ مورد نیست و ترور سردار سلیمانی توسط آمریکایی‌ها از جمله جنایت‌های اخیر آنها در ایران است.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا