متشرعی: برای تک تک تیم‌ها برنامه داریم/ با اسم ها بازی نمی‌کنیم

  • 15 آذر 1399 - 12:31


سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: ما با همین ترکیب پرقدرت تر از گذشته در مسابقات شرکت می‌کنیم و برای همه تیم‌ها برنامه داریم.


 شایسته متشرعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص ۲ بازی این هفته لیگ برتر بسکتبال بانوان اظهار داشت: ما بعد از ۳ هفته مسابقات را شروع کردیم که تیم به آمادگی نسبی رسید. ۲ بازیکن آسیب دیده داشتیم که در حال حاضر آنها در وضعیت بهتری قرار دارند.

وی افزود: یکی از بازیکنان را در بازی اول مقابل کنکو استفاده نکردیم اما از بازیکن دیگر کمتر استفاده کردیم. این بازی فرصتی شد تا ما از بچه‌های نیمکت و همینطور جوانان استفاده کنیم تا هم خود را محک بزنند و هم به سطح خوب اعتماد به نفس برسند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان درباره دیدار با شورای شهر و شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: ما بازی را خوب شروع نکردیم؛ کوارتر اول ۱۱ امتیاز اختلاف داشتیم، کوارتر دوم مساوی کردیم اما در کوارتر سوم و چهارم و عملکرد بسیار خوبی داشتیم و فکر می‌کنم نیمه دوم عملکرد ما بهتر از نیمه اول بود.

متشرعی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه برخی از تیم‌ها بازیکن خارجی جذب کرده‌اند آیا شما با همین ترکیب فصل را ادامه می‌دهید، عنوان کرد: ما با همین ترکیب پرقدرت و محکم‌تر از قبل در مسابقات شرکت می‌کنیم. ما با اسم تیم ها بازی نمی‌کنیم بلکه بسکتبال بازی می‌کنیم. سطح لیگ امسال بالاست و لیگ ۸ بازیکن خارجی دارد اما بازیکن خارجی فقط یک نفر است.

سرمربی نفت آبادان ادامه داد: ما با برنامه‌ریزی جلو می رویم و برای تک تک تیم‌ها برنامه داریم. من در اینجا باید از باشگاه به خاطر توجه ویژه به بانوان تشکر کنم. لیگ امسال در شرایط متفاوت و کرونا برگزار شده اما فدراسیون نهایت تلاش خود را می‌کند تا مسابقات در سلامت کامل برگزار شود.

وی یادآور شد: امیدوارم که فدراسیون از تیم‌ها قبل از هر مسابقه تست بگیرد، ما این درخواست را به فدراسیون داده‌ایم. جا دارد از مسئولان فدراسیون به خاطر پخش زنده که هم انگیزه بازیکنان را بالا برده و هم در جذب اسپانسر کمک می‌کند، تشکر کنم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0