ورزش

مجدمی: از علیرضا حقیقی عذرخواهی کردم

اگر استرس بالا نبود درگیر نمی‌شدیم

با تساوی 1-1 مقابل نساجی شانس مسجدسلیمان برای بقا در لیگ برتر بالاتر رفت .

به گزارش “ورزش سه”، مسلم مجدمی بازیکن بی حاشیه نفت مسجد سلیمان می گوید در فوتبال خیلی از اتفاقات می‌افتد و درگیری اش با حقیقی مسئله خاصی نبود >
او صحبت هایش را در مورد بازی اینگونه شروع کرد و گفت: در شروع بازی توانستیم از موقعیت های مان بهتر استفاده کنیم و در نیمه اول می‌توانستیم برنده از زمین بیرون بیاییم. در طول هفته روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بودیم  و در ایجاد موقعیت بسیار موفق بودیم. متاسفانه در دو بازی خانگی اخیر مان بدشانس بودیم و توپ های مان به گل تبدیل نشد. باز هم خدا کمک کرد و در شبی که حق مان باخت نبود گل زدیم، در این شرایط حساس یک امتیاز هم ارزش دارد.
او در مورد صحنه ای که بر سر تصاحب توپ با علیرضا حقیقی درگیر شد ادامه داد: در آن صحنه توپ یک لحظه از دستان آقای حقیقی جدا شد و من هم میخواستم گل بزنم و با او برخورد داشتم و درگیری شد که چیز خاصی نبود. آقای حقیقی بزرگتر و‌تحربه اش بیشتر است و آخر بازی هم سمت او رفت و عذر خواهی کردم، تمام شد و رفت. فشار زیادی را تحمل میکنیم و شرایط سخت است و داریم با استرس بازی ها را پشت سر می گذاریم.به خاطر شرایط بازی این درگیری پیش آمد اگر شرایط تیم بهتر بود چنین اتفاقی نمی افتاد.
این بازیکن در مورد احتمال بقای نفت عنوان کرد:  شرایط ما خیلی بهتر شد. حق این مردم نیست این گونه با استرس کار را دنبال کنند. غیر از یک سال که شرایط شان خوب بود در بقیه سال ها همیشه استرس داشتند و به نظر من حیف است. در مسجد سلیمان عاشق تیمشان هستند و واقعا این شهر همین دلخوشی را دارند. اگر بازی با تماشاگر بود مطمئن باشید ورزشگاه پر میشد. پشت در آمده بودند و تشویق می کردند، دمشان گرم! ولی مسئولین باید بیشتر دست این تیم را بگیرند تا از این شرایط خارج شومد.
مجدمی که در این فصل از مهره های تاثیر گذار تیمش بود  بازی قبلی را به دلیل محرومیت از دست داد و در این بازی دوباره به ترکیب بازگشت گفت: در اکثر بازی ها حضور داشتم و سعی کردم همیشه در اختیار تیم بازی کنم. واقعاً در ۲۵ بازی که به میدان رفتم همیشه فکر نتیجه گرفتن تیم بودم و برای خودم بازی نکردم. روز گذشته سعی کردم به تیم کمک کنم و هر موقع کادرفنی صلاح ببیند بازی می کنم و دوست دارم تیم نتیجه بگیرد و در لیگ بماند.
مجدمب در پایان در مورد دیدار هفته آینده با گل گهر افزود: همیشه تیم های امیر خان خیلی خوب و به قول خودمان چغر بودند.تمام تلاشمان را می‌کنیم تا بتوانیم امتیاز بگیریم، با توجه به شرایطی که ما داریم ارزش هر امتیازی که بگیریم خیلی بالا است. مثل سایر بازی هایمان با جان و دل بازی می کنیم تا موفق شویم.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا