• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

مجروح شدن یک زورگیر در حمله به پلیس در شیراز

  • 30 خرداد 1400 - 17:52

شیراز – رئیس پلیس شهرستان شیراز گفت: فرد زورگیری که قصد حمله به مامور نیروی انتظامی در این شهر را داشت، به ضرب گلوله مجروح و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ فرج شجاعی در توضیح این رویداد، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری ۳ زورگیر قمه به دست با شهروندان در یکی از محله‌های شیراز، مأموران انتظامی در کمتر از ۳ دقیقه به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی کلانتری “۲۴ ابوذر” در بررسی‌های اولیه مطلع شدند که یک دستگاه موتورسیکلت در حال تردد بوده که ۳ نفر زورگیر با استفاده از قمه، برای سرقت موتورسیکلت اقدام کرده و با مقاومت راکب مواجه می‌شوند.

فرمانده انتظامی شیراز گفت: زورگیران با مشاهده پلیس با قمه به سمت مأموران و شهروندانی که قصد کمک به راکب داشتند حمله ور شده و قصد زخمی کردن آنان را داشته‌اند که یکی از کارکنان انتظامی با رعایت قانون به کارگیری سلاح پای یکی از زورگیران را هدف اصابت گلوله قرار می‌دهد.

شجاعی با اشاره به اینکه با توجه به ازدحام جمعیت ۲ همدست متهم از محل متواری شده‌اند که تلاش برای دستگیری آنان ادامه دارد، گفت: زورگیر ۲۸ ساله به بیمارستان منتقل شده و حال عمومی وی رضایت بخش است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: پلیس شهرستان شیراز با جدیت به مقابله با افراد مجرم خصوصاً زورگیران و سارقانی می‌پردازد که به دنبال ایجاد ناامنی در جامعه هستند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0