تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

مجلس آماده بررسی لوایح اقتصادی و معیشتی دولت است

  • 11 آبان 1399 - 11:31

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس آماده است که لوایح دولت در زمینه اقتصادی و معیشتی را بررسی و تصویب کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسن آصفری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس جمهور، گفت: رئیس جمهور اخیرا گفته است بسیاری از لوایح دولت که به مجلس ارسال شده درباره مسائل معیشتی است و باید هر چه سریعتر در دستور کار قرار گیرد.

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی آمادگی کامل دارد تا در صورت ارائه لایحه ای از سوی دولت درباره مسائل اقتصادی و معیشتی، آن را سریعا در دستور کار قرار داده و تصویب کند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری نیز اظهار داشت: کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها چندین ماه است که طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری را با حضور کارشناسان مرکز پژوهش ها، کارشناسان دولت و حقوقدانان مورد بررسی قرار داده است و در این طرح مسائلی چون رجل سیاسی و مدیر و مدبر بودن کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری لحاظ شده است.

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متاسفانه بعضا چندین هزار نفر در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کنند که کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری این مشکل را حل و فصل کرده است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها