تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

مجلس جلسات متعددی برای بررسی حل مشکلات اساسی مردم برگزار کرده است

  • 06 آبان 1399 - 12:25

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس تاکنون برای حل مشکلات مردم به ویژه در زمینه مسکن، بورس، فولاد و افزایش قیمت‌ها جلسات متعدد داشته و این جلسات ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا دشتی اردکانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، گفت: برخی از دستورکارهای مجلس با مطالبات واقعی مردم تناسب ندارد و مردم انتظار دارند که مجلس مطالبات آنان را در دستور کار قرار دهد.

وی بیان کرد: در حال حاضر مشکلاتی در زمینه قیمت نهاده های دامی، بازار بورس، وضعیت شیوع بیماری کرونا و مشکلات زعفران کاران وجود دارد که باید به عنوان اولویت در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تقاضای ما از مرکز پژوهش های مجلس آن است که پیش نویسی را تهیه کند و در آن مشخص شود که چه خلاء هایی برای رفع مشکلات و مطالبات مردم وجود دارد.

دشتی اردکانی با اشاره به تصویب یک فوریت طرح رتبه بندی فرهنگیان در مجلس، گفت: در حالی یک فوریت این طرح به تصویب رسید که اخیرا وزیر آموزش و پرورش لایحه رتبه بندی معلمان را به هیئت دولت ارئه کرده بود.

علی نیکزاد که ریاست جلسه را به عهده داشت در پاسخ به این تذکر، گفت: مجلس درباره مشکلات اساسی مردم به ویژه بورس، مسکن، فولاد و افزایش شدید قیمت کالاها، جلسات مختلفی را در کمیسیون ها و صحن مجلس گذاشته است و قطعاً این جلسات ادامه خواهد داشت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها