تاریخ : سه شنبه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۰ 6 ذو القعدة 1442 Tuesday, 15 June , 2021

مجوز باشگاه فرد هتاک به ساحت ائمه باطل می‌شود

  • 15 آبان 1399 - 21:35

مشهد – مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: یکی از ورزشکاران و باشگاه داران معروف مشهد در پی هتاکی و اهانت به ساحت ائمه اطهار(ع) توسط پلیس بازداشت و مجوز او باطل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سروش پورآزاد با اشاره به انتشار خبری مبنی بر توهین و اهانت یکی از ورزشکاران بدنسازی به مقدسات و ساحت ائمه اطهار(ع)، اظهار کرد: کمیته انضباطی هیات مامور شد بر حسب وظایف قانونی هیات به موضوع استوری توهین آمیز یکی از باشگاه داران و ورزشکاران مشهد به مقدسات ورود کند. 

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: هیات بدنسازی و پرورش اندام بر حسب وظایف و مسئولیت‌های قانونی و شرعی برخورد با چنین حواشی را در سریعترین زمان انجام خواهد داد و از ابتدای انتشار این‌ موضوع همراه با حراست اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام موضوع درحال پیگیری بود و ورزشکار مورد نظر به کمیته انضباطی احظار شد.

وی افزود: پیگیری و برخورد هیات بدنسازی و پرورش اندام در کنار پیگیری‌ها و جنبه عمومی این ماجرا خواهد بود که از سوی دستگاه قضایی در حال انجام است.

همچنین مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: متاسفانه باخبر شدیم یکی از مسئولین ورزشی در یک اقدام بسیار زشت مطالبی در خصوص تعطیلی باشگاه‌های ورزشی که توسط ستاد کرونا اعلام شده است منتشر شد و در صفحه مجازی خود به ساحت ائمه اطهار علیه السلام توهین کرده است.

فرزاد فتاحی بیان کرد: فرد توهین کننده در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد و مجوز باشگاه او لغو خواهد شد.

 وی افزود: هیچگاه جامعه ورزشی چنین افرادی را تایید نخواهند کرد و تمامی همکاران من و ورزشکاران از این اتفاق ناراحت هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها