تاریخ : جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰ 9 ذو القعدة 1442 Friday, 18 June , 2021

مجوز باشگاه فرد هتاک به ساحت ائمه در مشهد باطل می‌شود

  • 16 آبان 1399 - 1:19

مشهد – مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: شنبه مجوز باشگاه فردی که به صاحت ائمه اطهار توهین کرده باطل می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرزاد فتاحی در خصوص هتاکی یک ورزشکار و باشگاه دار بدنسازی به ائمه اطهار اظهار کرد: متأسفانه امروز باخبر شدیم یکی از مسئولین ورزشی در یک اقدام بسیار زشت مطالبی در خصوص تعطیلی باشگاه‌های ورزشی که توسط ستاد کرونا اعلام شده است منتشر و در صفحه مجازی خود به ساحت ائمه اطهار علیه‌السلام توهین کرده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: از ابتدای امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا تمامی باشگاه داران با ما همکاری لازم را داشتند اما در این مورد آخر یکی از باشگاه داران مطالبی توهین‌آمیز را منتشر کرد که دل همه مسلمانان را سوزاند.

وی تصریح کرد: فرد توهین کننده در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد شنبه نیز مجوز باشگاه او لغو خواهد شد هیچگاه جامعه ورزشی چنین افرادی را تأیید نخواهند کرد و تمامی همکاران من و ورزشکاران از این اتفاق ناراحت هستند.

فتاحی با بیان اینکه فرهنگ و ارزش‌های دینی ما در اولویت است بیان کرد: جامعه ورزش همیشه در راستای سیاست‌های نظام بوده امیدواریم دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم.

مدیر کل ورزش جوانان تاکید کرد: به نمایندگی از جامعه ورزشی از تمام کسانی که از این اتفاق ناراحت شدند عذرخواهی می‌کنیم و از مردم خواهان اینکه اجازه دهند مقام‌های قضائی این موضوع را پیگیری کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها