تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

مجوز باشگاه فرد هتاک به ساحت ائمه (ع) در مشهد باطل می‌شود

  • 15 آبان 1399 - 22:29

مشهد – مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌رضوی گفت: یکی از ورزشکاران و باشگاه‌داران معروف مشهد در پی هتاکی و اهانت به ساحت ائمه اطهار (ع) توسط پلیس بازداشت شده و مجوز او باطل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سروش پورآزاد با اشاره به انتشار خبری مبنی بر توهین و اهانت یکی از ورزشکاران بدنسازی به مقدسات و ساحت ائمه اطهار (ع)، اظهار کرد: کمیته انضباطی هیأت مأمور شد بر حسب وظایف قانونی هیأت به موضوع استوری توهین آمیز یکی از باشگاه داران و ورزشکاران مشهد به مقدسات ورود کند.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: هیأت بدنسازی و پرورش اندام بر حسب وظایف و مسئولیت‌های قانونی و شرعی برخورد با چنین حواشی را در سریع‌ترین زمان انجام خواهد داد و از ابتدای انتشار این موضوع همراه با حراست اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام موضوع درحال پیگیری بود و ورزشکار مورد نظر به کمیته انضباطی احظار شد.

وی افزود: پیگیری و برخورد هیأت بدنسازی و پرورش اندام در کنار پیگیری‌ها و جنبه عمومی این ماجرا خواهد بود که از سوی دستگاه قضائی در حال انجام است.

همچنین مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: متأسفانه باخبر شدیم یکی از مسئولین ورزشی در یک اقدام بسیار زشت مطالبی در خصوص تعطیلی باشگاه‌های ورزشی که توسط ستاد کرونا اعلام شده است منتشر شد و در صفحه مجازی خود به ساحت ائمه اطهار علیه السلام توهین کرده است.

فرزاد فتاحی بیان کرد: فرد توهین کننده در حال حاضر در بازداشت به سر می‌برد و مجوز باشگاه او لغو خواهد شد.

وی افزود: هیچگاه جامعه ورزشی چنین افرادی را تأیید نخواهند کرد و تمامی همکاران من و ورزشکاران از این اتفاق ناراحت هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها