محدودیت‌های۲۲گانه کرونایی در کرمانشاه تمدید شد

  • 10 آبان 1399 - 14:50

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با اشاره به وضعیت حاد استان به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا گفت: محدودیت‌ها و ممنوعیت های ۲۲ گانه کرونایی در کرمانشاه و شش شهرستان دیگر، یک هفته تمدید شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونا استان کرمانشاه که با حضور آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان و اعضای ستاد استانی برگزار شد؛ اظهار کرد: به دلیل شیوع گسترده کرونا، وضعیت استان بسیار حاد است و در صورت تداوم تعداد بستری‌ها مجبور خواهیم شد از ظرفیت‌های دیگر برای احداث بیمارستان صحرایی استفاده کنیم.

وی ضمن تأکید بر لزوم همکاری و مشارکت بیشتر و گسترده مردم و اصناف و بازاریان برای رعایت توصیه‌های بهداشتی افزود: در همین راستا تمامی محدودیت‌های ۲۲ گانه در زمینه کرونا، یک هفته دیگر تمدید می‌شود؛ و برای شهر کرمانشاه علاوه بر اینها، ممنوعیت مشاغل گروه سه و چهار نیز همچنان برقرار است و انتظار داریم مردم در کنترل این وضعیت همراهی لازم را داشته باشند.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: ادارات استان از ساعت ۸ هشت تا ۱۲ با ۵۰ درصد ظرفیت فعال خواهند بود و مجموعه‌های دادگستری و نهادهای نظامی انتظامی بر اساس ساعات کار قبلی تا ۱۴:۳۰ و با ۶۰ درصد ظرفیت، فعالیت خواهند کرد تا مشکلی در ارائه خدمات به مردم ایجاد نشود.

وی افزود: همچنین مطب‌های متخصصین و پزشکان عمومی پوست و زیبایی هم به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.

بازوند بیان کرد: در همین راستا به منظور کمک به حفظ سلامت کارکنان، برگزاری جلسات اداری بالای ۱۵ نفر تا پایان آبان ماه ممنوع است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0