محدودیت‌های کرونایی در استان سمنان تا ۱۰ آبان ماه تمدید شد

  • 01 آبان 1399 - 8:44

سمنان- استاندار سمنان با اشاره به درخواست ستاد استانی مقابله با کرونا، گفت: محدودیت‌های کرونایی در استان تا ۱۰ آبان ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی رضا آشناگر صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی استانداری سمنان بیان کرد: بنا بر درخواست ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا و موافقت کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا، محدودیت‌های جدید کرونایی از ۲ آبان تا ۱۰ آبان ماه به مدت یک هفته در سراسر استان سمنان تمدید شد.‌

وی افزود: محدودیت‌های کرونایی در استان سمنان شامل دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبان سراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه ها است و فعالیت حضوری در این مراکز در مدت اعلام شده ممنوع خواهد بود.

استاندار سمنان ابراز داشت: فعالیت تمامی استخرهای سرپوشیده، سینماها، سالن‌های تئاتر و مراکز مشابه، موزه‌ها و باغ موزه‌ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌هایی زنانه و سالن‌های زیبایی، مساجد و مصلی‌ها نیز در تاریخ اعلام شده هیچ گونه فعالیتی نداشته و تعطیل است.

آشناگر بیان کرد: با هدف کاهش ابتلاء و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش ممنوع بوده و همچنین باشگاههای ورزشی ورزش‌های پر برخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه نیز حق فعالیت نخواهند داشت.

وی افزود: تمامی کافه‌ها، قهوه خانه‌ها، چایخانه‌ها، باغ وحش و شهر بازی‌ها و نیز مراکز تفریحی آبی و باشگاه‌های بدنسازی و استخرهای سرپوشیده تعطیل و نماز جمعه نیز در هیچیک از شهرهای استان برگزار نخواهد شد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0