شهرستان ها

محدودیت اعتباری و حمایتی در مسیر فعالیت‌های قرآنی وجود ندارد

اصفهان- مدیرکل قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با شاخصه‌های که مد نظر رهبر معظم انقلاب است در مسیر ترویج معارف و فعالیت‌های قرآنی هیچ محدودیت اعتباری و حمایتی وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حامد منیری صبح جمعه در همایش تجلیل از قاریان و حافظان قرآن کریم در آستان مقدس حضرت سلطان علی بن امام محمد باقر (ع) مشهداردهال اظهار داشت: هر یک نفری که در این جمع حضور دارند علیه انحرافات و به نفع تبیین معارف اسلامی و قرآن و اهل بیت (ع) می‌توانند تأثیرگذار باشند.

وی افزود: همانطور که در جبهه مقابل میلیاردها دلار هزینه می‌کنند که صدای قرآن به جهان نرسد و ما باید برای آن برنامه‌ریزی داشته باشیم.

مدیرکل قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با شاخصه‌های که مد نظر رهبر معظم انقلاب است در مسیر ترویج معارف و فعالیت‌های قرآنی هیچ محدودیت اعتباری و حمایتی نیست و در شهرستان‌هایی مانند کاشان که در ظرفیت علمی، تاریخی و قرآنی با یکی دو استان برابری می‌کند.

وی ادامه داد: در حال حاضر کاشان پایتخت نهج‌البلاغه قرار دارد و امیدواریم که این پایه تداوم پیدا کند و لازم به ذکر است که مجموعه فعالیت‌های ما در هفته قرآن و عترت، جشنواره آیات و پس تاکید رهبر انقلاب بر جهاد تبیین، جشنواره‌های تبیین است.

منیری خاطر نشان کرد: کلیدواژه‌های مسئولان، گرامی و آقای الف و ب حاشیه و بهانه است و چیزی که به دنبال آن هستند به اهتزاز درآوردن پرچم قرآن هستند.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا