محرومیت زدایی از فارس اولویت سپاه فجر است/ شادی مردم قیمت ندارد

  • 04 مرداد 1400 - 8:46
محرومیت زدایی از فارس اولویت سپاه فجر است/ شادی مردم قیمت ندارد

شیراز – فرمانده سپاه فجر فارس گفت:هدف اصلی سپاه فجر محرومیت زدایی از سراسر استان فارس است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار یدالله بوعلی در دیدار با نمایندگان مردم فارس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای حل مشکلات استان آماده همکاری و هم افزایی هر چه بیشتر با نمایندگان مجلس و دستگاه‌های اجرایی هستیم، گفت: هدف اصلی سپاه فجر محرومیت زدایی از سراسر استان فارس است و در این راستا تمام ظرفیت سپاه و بسیج فارس برای همکاری با نهادهای مختلف و خدمت رسانی به مردم به میدان خواهند آمد.

وی با بیان اینکه نمونه‌ای موفق از حضور بسیج و هم افزایی با سایر نهادها طرح شهید سلیمانی و حوزه مقابله با بیماری کرونا بوده است، گفت: ۱۸ نوع طرح و خدمت در راستای مقابله با بیماری کرونا و اثرات آن اجرایی شده که رزمایش‌های کمک مومنانه، طرح توکاد، نذر رهایی و … نمونه‌ای از این طرح هاست.

فرمانده سپاه فجر در ادامه با تشریح قابلیت‌ها و ظرفیت‌های اقشار تخصصی بسیج، خاطرنشان کرد: کارگروه‌های تخصصی با حضور نخبگان استان فارس می‌توانند مشکلات و معضلات استان را احصاء و شناسایی کرده و طرح‌های جامع را برای رفع این مشکلات به نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارائه کنند.

وی با اشاره به نقش مهم و تأثیرگذار گروه‌های جهادی بسیج در حوزه محرومیت زدایی، گفت: فعال سازی و تقویت هر چه بیشتر این گروه‌ها در سراسر استان بیش از پیش مورد توجه مسئولان و دست اندرکاران قرار بگیرد.

سردار بوعلی با تاکید بر اهمیت مسئله رفع موانع تولید در استان فارس، گفت: همه نهادها و دستگاه‌های استان باید بر مبنای همکاری، هم افزایی و تعامل در مسیر رفع موانع تولید و حمایت از صنایع و کارخانجات بومی فارس حرکت کنند که نمونه موفق این همکاری را در اجرایی شدن طرح گازرسانی به شهرک صنعتی زرقان مشاهده می‌کنیم.

وی با اشاره به طرح ساخت مسکن برای محرومین در استان فارس، گفت: با فعال سازی این پروژه‌ها و سایر طرح‌های ساخت مسکن هم مشکلات قشر جوان حل می‌شود و هم اشتغال در حوزه‌های مرتبط با مسکن رونق پیدا می‌کند.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه با تمام وجود اعتقاد داریم استان فارس باید در سطح کشور سرآمد باشد، گفت: قهرمانی و صعود تیم فوتبال فجر شهید سپاسی با استقبال اقشار مختلف مواجه شده و شادی مردم از قهرمانی تیم فجر شهید سپاسی قابل قیمت گذاری نیست.

وی خاطرنشان کرد: هیچ چیز برای ما خوشحال کننده تر از این نیست که مردم شاد شوند و سرآمد بودن فارس را حس کنند، امیدواریم بتوانیم در لیگ برتر فوتبال نیز نتایج درخشانی داشته باشیم.

سردار بوعلی با تاکید بر ضرورت توجه بیشتر مسئولان استان به محلات محروم شهر شیراز، گفت: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه فجر با همکاری سایر نهادها طرح‌های خوبی در این محلات اجرا کرده و با طرح‌هایی که تاکنون اجرایی شده نگاه مردم نسبت به این محلات تغییر یافته است.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه تیم فوتبال فجر شهید سپاسی متعلق به تمام مردم استان فارس است، گفت: از همه کسانی که تیم فجر فوتبال فجر شهید سپاسی را در راه صعود به لیگ برتر همراهی کردند و بخصوص از هواداران این تیم و مردم فارس تشکر می‌کنیم.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0