محرومیت زدایی از محلات حاشیه شیراز از اهداف اصلی سپاه فجر است

  • 10 مرداد 1400 - 14:22

شیراز – فرمانده سپاه فجر فارس گفت: محرومیت زدایی از محلات حاشیه شیراز از اهداف اصلی سپاه فجر فارس بوده که این مهم در منطقه گرد خون در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار یداله بوعلی در حاشیه بازدید از پروژه‌های محرومیت زدایی سپاه فجر در منطقه گردخون شیراز با بیان اینکه حضور بسیج سازندگی در محلات و مناطق محروم مایه امید و نشاط اهالی این مناطق است، گفت: پروژه‌هایی که بسیج سازندگی در این محلات در دست اجرا دارد با سرعت خوبی در حال پیشرفت هستند و نسبت به بازدیدی که چند ماه قبل از این مناطق داشتیم شاهد پیشرفت بسیار خوبی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه محرومیت زدایی از محلات و مناطق حاشیه کلان شهر شیراز از اهداف اصلی سپاه فجر در سال جاری است، گفت: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه فجر با همکاری سایر نهادهای اجرایی در محله گردخون عملیات بهسازی و تسطیح معابر خودرویی و پیاده روها و همچنین اجرای پروژه سیستم دفع آب‌های سطحی را دنبال می‌کند.

فرمانده سپاه فجر افزود: این پروژه‌ها یکی از مطالبات اصلی ساکنان این محله بوده که علاوه بر زیباسازی سیمای ظاهری معابر، اثر مستقیم بر کیفیت زندگی و سهولت دسترسی در این منطقه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اهمیت توجه هر چه بیشتر مسئولان استان فارس به محلات حاشیه کلان شهر شیراز، گفت: با رسیدگی به موقع به مشکلات این مناطق و ارائه خدمات مطلوب به این محلات شاهد رضایتمندی هر چه بیشتر مردم و کاهش قابل توجه آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود.

سردار بوعلی یادآور شد: امیدواریم با کمک نهادهای متولی علاوه بر پروژه‌های جاری که تشریح شد پروژه‌هایی مثل اماکن ورزشی، آموزشی و مذهبی نیز برای اهالی بخصوص نوجوانان و جوانان این منطقه اجرایی شود.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0