محمدی به یک شرط بازیکن تراکتور است/ کرونا در ۶ روز از بین نمی‌رود

  • 03 آبان 1399 - 13:01

عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن ضمن اشاره به تعویق مسابقات لیگ برتر فوتبال، گفت: حضور هادی محمدی در صورتی در تیم تراکتور قطعی می‌شود که چک این بازیکن پاس شود.

رسول کربکندی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تعویق چند روزه در شروع مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: این تصمیم به ضرر تیم‌هایی است که به موقع تمرینات خود را شروع کرده‌اند. شاید تیم ما هم با یک هفته تعویق، تمرین بیشتری داشته باشد ولی به قول بعضی از سرمربیان، کرونا با پنج یا شش روز از بین نمی‌رود. این خطر وجود دارد. هیچکس با سلامت مردم مشکلی ندارد. مطمئن باشید اگر خدایی ناکرده یک بازیکن به خاطر کرونا جانش را از دست بدهد، دیگر کل جام ارزشی نخواهد داشت.

عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در خصوص اینکه گفته می‌شود لیگ به خاطر استقلال و پرسپولیس به تعویق افتاده است، تاکید کرد: این ذهنیت وجود دارد ولی آنچه که من دیدم، تصمیم ستاد مبارزه با کرونا بوده است. البته همانطور که گفتم با پنج یا شش روز تعویق چیزی عوض نمی‌شود.

کربکندی در ادامه به شرایط تیم ذوب آهن اشاره کرد و افزود: بازیکنان زیادی از دست دادیم. متاسفانه بعضی از بازیکنان باوجود داشتن قرارداد در اقدامی غیر حرفه‌ای اقدام به فسخ یکطرفه قراردادشان کردند. در حال بررسی این فسخ ها هستیم تا در آینده شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. ما ۶ سهمیه لیگ برتری خود را پر کرده‌ایم و دنبال یک هافبک دفاعی مناسب هستیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا مذاکره ذوب آهن با محسن ربیع خواه برای پست هافبک دفاعی به جایی رسید؟ تصریح کرد: باوجود مذاکراتی که صورت گرفت، گویا رحمان رضایی سرمربی تیم از جذب ربیع خواه منصرف شده است.

عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن همچنین در خصوص جدایی هادی محمدی و پیوستن وی به باشگاه تراکتور، گفت: محمدی برای جدایی خود یک تفاهمنامه را امضا کرد و در صورت وصول چکی که به باشگاه ذوب آهن داده است می‌تواند با تراکتور قرارداد امضا کند.

«ابهاماتی درباره وضعیت همکاری ذوب آهن با علیرضا چراغعلی وجود داشت. آیا این بازیکن از ذوب آهن جدا می‌شود؟» کربکندی در پاسخ به این سئوال اظهار کرد: در یک مقطع، رحمان رضایی چراغعلی را نخواست ولی بعداً اعلام کرد این بازیکن به تمرین برگردد. به هر حال بازیکنان جوان یک مقدار نوسان دارند.

وی در پایان در خصوص مصاحبه اخیر رحمان رضایی با سایت ایتالیایی و اینکه وی عنوان کرده بود قصد دارد در ایتالیا سرمربیگری کند، گفت: کار در لیگ برتر ایران می‌تواند رزومه خوبی برای مربیان باشد. ان شاءالله ذوب آهن سکوی پرتاب خوبی برای رضایی بشود.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0