تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

محمدی: مقابل تراکتور مستحق برد بودیم/ نمی‌دانم چرا داوران برای ما خطا نمی‌گیرند

  • 20 اردیبهشت 1400 - 2:28


مدافع تیم فوتبال پیکان گفت:‌ هرچند مقابل تراکتور مستحق برد بودیم اما مساوی بهتر از امتیاز نگرفتن است.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نادر محمدی درباره تساوی یک بر یک تیم های پیکان و تراکتور در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت: مقابل تراکتور که از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا صعود کرده خیلی خوب بازی کردیم. یکی از تاکتیکی‌ترین دیدارهای مان بود و خیلی خوب و روی زمین بازی کردیم.

وی افزود: در نیمه اول روی غفلت یک گل خوردیم اما در نیمه دوم توانستیم نتیجه را مساوی کنیم. هرچند مستحق برد بودیم اما مساوی بهتر از امتیاز نگرفتن است. 

مدافع تیم فوتبال پیکان درباره نظر خود درباره بهتر دیده شدن بازی با پایش نسبت به قبل که تنها با پرتاب اوت دستی شناخته می‌شد، گفت: در مصاحبه‌هایی که آن اوایل انجام دادم گفتم خیلی دوست ندارم فقط با پرتاب اوت شناخته شوم. هرچند این موضوع یکی از فاکتورهای فوتبالم است و خدا را شکر می‌کنم ثابت کردم بازی با پای من خیلی بهتر از پرتاب اوت‌هایم است.

محمدی درباره صحنه های مشکوک به پنالتی در این مسابقه عنوان کرد: حرکت اول که بالای ۹۰ درصد پنالتی بود اما نمی‌دانم چگونه است که داوران به هیچ وجه برای ما خطا نمی‌گیرند و حتی تصمیم خود را بازمی‌گردانند. 

وی درباره اینکه مهدی تارتار اعلام کرده دلیل تصمیم‌های داوران علیه پیکان خنثی بودن این تیم است، گفت: هیچ وقت چنین حرفی نزده است. بیشترین تلاش را انجام می‌دهیم تا بهترین رتبه را به دست آوریم و اصلا اینگونه نیست که به رتبه فعلی خود راضی باشیم.

انتهای پیام/مدافع تیم فوتبال پیکان گفت:‌ هرچند مقابل تراکتور مستحق برد بودیم اما مساوی بهتر از امتیاز نگرفتن است.

خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها