• امروز : یکشنبه - ۱۰ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Sunday - 1 August - 2021

محکومیت «راهپیمایی پرچم» در شبکه‌های اجتماعی؛ «فلسطین به پا می‌خیزد»، ترند شد

  • 25 خرداد 1400 - 9:17


در محکومیت راهپیمایی تحریک‌آمیز «راهپیمایی پرچم» صهیونیست‌ها، شمار زیادی از فعالان شبکه‌های اجتماعی دست به کار شدند و هشتگ «فلسطین به پا می‌خیزد» را ترند کردند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی و شهرک‌نشینان این رژیم برای برگزاری راهپیمایی تحریک‌آمیز «راهپیمایی پرچم» آماده می‌شوند.

خبرگزاری «صفا» گزارش داد، در واکنش به این راهپیمایی، شمار زیادی از فعالان شبکه‌های اجتماعی دست به کار شدند و هشتگ «فلسطین تنتنفض» (فلسطین به پا می‌خیزد) را ترند کردند.

این فعالان پیام‌هایی انقلابی در صفحات خود نوشتند که درباره هشدار به صهیونیست‌ها پیرامون برگزاری راهپیمایی پرچم است.

 

«جبر المسحال» یکی از کاربران توئیتر نوشت: «بازی با آتش برای یک بار دیگر، هزینه دارد… این فصل الخطاب مقاومت ماست».

«سمیره ابوشعر» یک کاربر دیگر هو نوشت: «اگر بازگردید، بار خواهیم گشت. دشمن، هر بار، درس نمی‌گیرد. جنگ آینده، شدیدتر خواهد بود. مجاهدان در یاری رساند به الاقصی، سستی نخواهند کرد».

 

بسیاری از کاربران نیز خواستار مقابله با رژیم صهیونیستی شدند و تأکید کردند که هویت فلسطینی قدس با چنین اقداماتی از سوی صهیونیستها، از بین نخواهد رفت.

«محمد الدایه» یک کاربر دیگر تأکید کرد که راهپیمایی پرچم، برگزار نخواهد شد». یک فرد دیگر با نام کاربری « Marwa» خطاب به صهیونیستها گفت: «ای صهیونیستها! حماقتتان، شما را نابود می‌کند».

«راجی الهمص» که یکی از خبرنگاران فلسطینی است در این زمینه نوشت: «ملت فلسطین و حامیان انسانیت، توانایی تثبیت معادله درگیری را دارند که نبرد شمشیر قدس آن را تثبیت کرد».

ابونعیم یکی دیگر از کاربران فعال توئیتر هم بر این باور است که «این جنگ، جنگ پرچم نیست، بلکه جنگ قدس است، جنگ هویت است، جنگ موجودیت است. آنان به خیابانها می‌آیند تا بگویند، همه قدس متعلق به ماست».

 گروه‌های مقاومت فلسطین در واکنش به تصمیم رژیم صهیونیستی برای برپایی راهپیمایی پرچم در بخش قدیمی قدس و مقابل مسجد الاقصی به این رژیم درباره عواقب این جرم خود هشدار دادند(جزئیات بیشتر).

 

 

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0