مدیرروستا: وکیلان نباید بازیکنان را به چالش بکشند/ واسعی برای فسخ یکطرفه چندروز عجله کرد

  • 04 آبان 1399 - 17:40


مدیرتیم فوتبال پیکان گفت: واسعی حتی اگر به بندی فیفا استناد کرده باشد، فکر می‌کنم چندروزی عجله کرده و این هم رد می‌شود.


به گزراش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی اصغر مدیرروستا در خصوص شرایط تیم فوتبال پیکان اظهار داشت: تیم ما نسبت به دو سه هفته پیش خیلی بهتر شده. تمرینات یدنسازی و بازی های تدارکاتی خوبی را پشت سر گذاشتیم. با توجه به اینکه برخی بازیکنان جدا شدند، نفرات مدنظر سرمربی را جذب کردیم. الان در کار هستند و تمرینات را صبح و بعد از ظهر انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: بازی های تدارکاتی خوبی داشتیم به خصوص بازی امروز مقابل گل گهر که نفرات خوبی دارد. امیر قلعه‌نویی با این تیم خوب کار کرده و نشان می‌دهد که تغییراتی در آن به وجود آمده است. الان بعضی از تیم ها دوران بدنسازی را کنار گذاشته و وارد کارهای تاکتیکی شده‌اند.  ما هم بدنسازی را به اتمام رساندیم. ان‌شاالله بازیکنان بتوانند برنامه‌های ویسی را در زمین اجرا کنند و نتایج خوبی را کسب کنیم.

مدیرروستا در خصوص اینکه گفته می‌شود  تعویق مسابقات لیگ به خاطر ناآمادگی بعضی تیم‌ها است، عنوان کرد: به نظرم این موضوع بعید است. تمام دنیا را موج سوم کرونا در بر گرفته، در کشور ما هم می بینیم که خیلی خطرناک شده و تمام کشور به حالت نمیه تعطیل درآمده است. شاید هم دوباره یک هفته دیگر به تاخیربیفتد.

مدیر تیم پیکان در مورد اینکه امسال بازار فسخ یکطرفه داغ بوده و در پیکان هم واسعی جدا شد، گفت: تمام مدارک دال بر این است که حق به باشگاه پیکان می‌رسد. قرارداد و عملکرد باشگاه نسبت به بازیکن این را نشان می‌دهد. سازمان لیگ باید سریع تر به این رسیدگی کند. وکیل واسعی با بند فیفا که اگر حقوق دوماه به تاخیر بیفتد، این کار را کرده است.

وی تصریح کرد: فیفا در این مدت دستورالعمل هایی صادر کرده که تیم‌ها حقوق‌ها را تعدیل کردند، برخی بازیکنان بخشیدند، برخی برای پرداخت فرصت دادند. اما در کشور ما که دم از معرفت و اخلاق و پهلوانی می‌زنیم به یکباره این اتفاق افتاد. وکیلان باید نظر مثبتی داشته باشند و بازیکنان را به خاطر این موضوع به چالش نکشند. حتی اگر به بندی که می‌گوید اگر دو ماه پرداخت حقوق به تاخیر افتاد استناد کرده باشند، فکر می‌کنم چندروزی عجله کردند و چندروزی جلوتر فسخ کردند یعنی فکر می‌کنم آن هم رد می‌شود. 

انتهای پیام/

 

 


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0