مدیریت ۷ ملیت در محور مقاومت به واسطه اخلاص شهید «سلیمانی»

  • 13 دی 1399 - 8:14

رشت- همرزم سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: اخلاص سردار سلیمانی سبب شد تا وی بتواند هفت ملیت را در صحنه نبرد مدیریت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار هامون محمدی شامگاه جمعه در مراسم گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با بیان اینکه داعش بهترین روش دشمنان برای تسلط بر خاورمیانه بود، اظهار کرد: داعش به منظور تخریب چهره دین اسلام به وجود آمد و ترامپ نیز صراحتاً گفت که اوباما این گروه تروریستی را تشکیل داده است.

همرزم سردار سلیمانی، با تاکید بر اینکه اگر اعضای داعش علیه اسرائیل می‌جنگیدند، آن را نابود می‌کردند، گفت: داعش برای تأمین امنیت اسرائیل و آمریکا در منطقه ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه داعش چهره اسلام را تخریب می‌کرد لذا حضور ما به عنوان یک مسلمان در جبهه مقاومت ضروری بود، افزود: گروه تروریستی داعش برای محدود کردن تفکر ضداستکباری که منشأ آن در ایران است ایجاد شد لذا باید با حضور آمریکا در منطقه مقابله می‌کردیم.

سردار محمدی با بیان اینکه مکتب سردار سلیمانی، مکتب شجاعت، ایثار و از خود گذشتگی است، اضافه کرد: اگر همه مسئولان چنین تفکری داشته باشند دزدی و خیانت به بیت المال رخ نمی‌دهد.

فرمانده سابق سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه رزمندگان ایرانی با مدیریت سردار سلیمانی توانستند اوضاع سوریه را کنترل کنند، بیان کرد: حاج قاسم تنها به هدف خود فکر می‌کرد و همواره کنار رزمندگان حضور داشت به همین دلیل نیز آنها به این شهید بزرگوار اعتماد داشتند.

وی تصریح کرد: اخلاص سردار سلیمانی باعث شد تا ایشان بتواند هفت ملیت را در صحنه نبرد مدیریت کند.

سردار محمدی با اشاره به نقش رزمندگان گیلانی در جبهه مقاومت، گفت: مؤثرترین یگان برای ورود به نبل الزهرا لشکر ۱۶ قدس بود و عملکرد رزمندگان این لشکر باعث شد که تعداد زیادی از یگان‌های سپاه از نابودی حتمی نجات یابد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0