تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

مرحله پایانی لیگ برتر دوچرخه سواری در رامسر لغو شد

  • 12 آبان 1399 - 10:00

رامسر- دبیر هیئت دوچرخه سواری مازندران، از لغو مرحله پایانی لیگ برتر دوچرخه‌سواری باشگاه‌های کشور در رامسر به علت آنچه که شیوع بیماری کرونا اعلام شده بود، به شدت انتقاد کرد.

عبدالمطلب کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مرحله سوم و پایانی این مسابقات قرار بود روزهای چهارشنبه تا جمعه ۱۴ تا ۱۶ آبان به میزبانی رامسر ودر مسیر شهرهای غرب مازندران برگزار شود که در دقیقه ۹۰ از سوی ستاد مبارزه با کرونا در استان مازندران به دلیل اینکه رامسر در وضعیت خوبی قرار ندارد و برگزاری مسابقه خطرناک است، لغو شد.

وی افزود: لغو این مسابقه در روز گذشته درحالی اعلام شده بود که بسیاری از تیم‌های شرکت کننده از روزهای گذشته در اردوی تمرینی پیش از مسابقات در رامسر حضور داشتند.

دبیر هیئت دوچرخه سواری مازندران با انتقاد از تصمیم‌های یک جانبه از سوی مسئولان استانی گفت، این درحالی بوده که هیأت دوچرخه سواری مازندران در هفته‌های گذشته همه مجوزهای لازم برای برگزاری این مسابقات مهم کشوری را از متولیان امر از جمله استانداری مازندران گرفته بود و حتی اداره کل امنیتی وانتظامی استانداری مازندران تمهیدات وهماهنگی لازم را برای این مسابقات طی نامه‌ای به ما اعلام کرده بود.

کریمی ادامه داد، هیأت دوچرخه سواری و بیشتر هیئت‌های ورزشی در برگزاری یک رویداد مهم ورزشی با توجه به مشکلات فراوان مالی از همه ظرفیت‌های استانی وبخش خصوصی برای حفظ شأن و اعتبار ورزشی استان استفاده می‌کنند و ازهمین رو هیأت دوچرخه سواری استان نیز هزینه‌های زیادی را برای چاپ ونصب بنر ونیز هماهنگی با شبکه‌های تلویزیونی برای پوشش مسابقات انجام داده است.

وی یادآورشد، لغو مسابقات دررامسر درحالی اعلام شده که در ماه‌های قبل که کرونا در کشور وجود داشته، مراحل قبلی لیگ دوچرخه سواری درشهرهای گلپایگان و در تبریز برگزار شده بود.

دبیر هیئت دوچرخه سواری مازندران با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات بدون حضور تماشاگر ودرفضای باز و عبوری برگزار می‌شد، اضافه کرد، هیأت دوچرخه سواری مازندران وفدراسیون دوچرخه سواری و دیگر مسئولان استانی وشهرستانی اصل وتاکید واحدی در امر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی داشتند و لغو این مسابقات باعث هدر رفت بسیاری از هزینه‌های انجام شده برای این مسابقات شد.

کریمی یادآورشد، که هنوز به طور دقیق زمان بعدی این مسابقات واینکه درکجا برگزار شود، مشخص نیست واز سوی فدراسیون دوچرخه سواری اعلام خواهد شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها