تاریخ : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 6 شوال 1442 Monday, 17 May , 2021

مردم با رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی از شیوع کرونا جلوگیری کنند

  • 23 فروردین 1400 - 17:16


نماینده مردم رشت در مجلس گفت: متاسفانه اکثر نقاط کشور قرمز شده است لذا از مردم عزیز خواستارم با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی از گسترش شیوع این بیماری جلوگیری کنند.


محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ اظهار داشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  بارها با ابراز نگرانی از این نوع عادی انگاری ها و ترددها اعلام خطر کرده بود ولی مسئولین اجرایی و دولتمردان با ساده انگاری و تصمیات غیر کارشناسانه اقدام به بازگشایی مسیرها و رفع محدودیت‌ها کردند.

عضو کمسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه تبعات این تصمیمات غلط وسوء مدیریتها به چشم مردم می‌رود گفت: کسانی که با بی تدبیری و بی مبالاتی دستور رفع محدویت ها را صادر کرده اند مسئول این معضل هستند و باید پاسخگو باشند.

احمدی سنگری اذعان کرد: در حق مردم اجحاف شده است وقتی از سوی مسئولین این ساده انگاری های صورت پذیرد از مردم نمی توان انتظار زیادی داشت.

نماینده مردم رشت و خمام  با تاکید براینکه حفظ جان و سلامتی مردم از همه چیز مهم تر است، افزود: متاسفانه اکثر نقاط کشور قرمز شده است لذا از مردم عزیز خواستارم  با رعایت بیشتر پروتکل های بهداشتی از گسترش شیوع این بیماری جلوگیری کنند.

احمدی سنگری  در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: گره زدن مشکلات و معیشت مردم به برجام اشتباه  بود ولی دولت می‌خواهد همه چیز را به برجام و سیاست خارجی گره بزند ما از این رویکرد آسیب دیده ایم.

عضو کمیسیون اصل نود  با بیان اینکه  نگاه دولت به داخل نیست گفت: دیپلماسی لبخند دولتمردان رویه غلطی است و نباید در این روزهای پایانی دولت اقداماتی انجام دهد که مردم آسیب ببیند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها