• امروز : جمعه - ۱۵ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Friday - 6 August - 2021

مردم در ماجرای بورس بی‌پناه ماندند/ روش حکمرانی کشور اصلاح شود

  • 26 خرداد 1400 - 13:08
مردم در ماجرای بورس بی‌پناه ماندند/ روش حکمرانی کشور اصلاح شود

نامزد انتخابات ریاست جمهوری بابیان اینکه باید حکمرانی و روش اداره کشور را اصلاح کنیم، گفت: موضوع بورس به یک مشکل تبدیل شده و مردم بی پناه ماندند.

به گزارش خبرنگار مهر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز (چهارشنبه) در نشستی با فعالان بازار سرمایه به شرح راهبردهای خود برای رفع معضلات بازار بورس و سرمایه پرداخت و گفت: موضوعات بازار سرمایه بسیار متنوع است و در قبال فعالان بازار سرمایه مثل کسی هستم که از حاشیه به متن نگاه‌ می‌کند.

وی افزود:در پرونده های مالی مثل پدیده و موسسات مالی و اعتباری شاهد چنین اتفاقاتی بودیم، مردم به سمت بازار سرمایه سرازیر شدند؛ در این شرایط عده ای اخطار دادند، برخی تماشاگر بودند و گروهی مردم را تشویق کردند. بعد موضوع به یک مشکل تبدیل شده و مردم بی پناه ماندند.

قاضی‌زاده هاشمی تصریح کرد: ما به هر جا سرک می کشیم موضوع همان حکمرانی بد و سو عملکرد است. فرماندهی غیر دقیق، عدم یکپارچگی و عدم سیاست گذاری های با ثبات،
مجموعه این مولفه ها در حوزه های متفاوت باعث ناکارآمدی شده است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: دلیل مشکلات این است که علمی رفتار نمی کنیم درحالیکه باید در مسائل مختلف بر اساس نگرش علمی پیش برویم و با حکم عقلا و اجماع نخبگان بر اساس دلایل متقن کارها را پیش ببریم.

وی ادامه داد: در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری سعی من بر این بود این مفهوم را به عرصه بیاورم که ما باید حکمرانی و روش اداره کشور را اصلاح کنیم وگرنه مثل همه دوستان دیگر برنامه مسکن و مسائل این چنینی دارم.

ادامه دارد….

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.