تاریخ : سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021

مردم سیریک تشنه اند/برخی روستاها تا ۲۰ روز آب ندارند

  • 16 آبان 1399 - 14:35

سیریک – امام جمعه سیریک با انتقاد از وضعیت آب شرب شیریک، گفت: برخی روستاها تا ۲۰ روز آب ندارند و تنها ۱۰ دقیقه فرصت ذخیره آب دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محسن سالاری ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه سیریک بیان داشت: شهید طهرانی مقدم دانشمندی پرهیزکار و پدر موشکی ایران و شهیدی ناشناخته می باشد که با اتکاء به توان داخلی به صورت خودجوش اقدام به ساخت و ارتقاء صنعت موشکی ایران ;vد و امروز شهید طهرانی مقدم برای همه سیاسیون و دانشمندان ما خط مشی و یک مکتب فکری و اجرایی است.

وی خاطرنشان کرد: شهید طهرانی مقدم اثبات کرد برای تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی باید نگاه ما به درون و سرمایه های درونی باشد.

امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد: علت عادی سازی روابط کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی عدم وحدت حداکثری در دنیای اسلام است.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک افزود: مواضع اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد جنگ قره باغ صریح، روشن، قاطع و هوشمندانه و جامع است و در یک کلام موضع‌گیری رهبر انقلاب دارای عزت حکمت و مصلحت هم از نگاه شرعی و هم از نگاه انسانی است.

امام جمعه شهرستان سیریک تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود حاکمیت هر دو کشور را به رسمیت شناخته و هم تجاوز و اشغالگری را محکوم کرده اند و هم بر حفظ جان ها تاکید کردند.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک گفت: دولت فرانسه دولت وحشیگری است که ذات خود را نشان داد، تشان داد پیامبر ما زنده و پویا است همانطور که در زمان خود پیامبر نور پیامبر اکرم را نتوانستند خاموش کنند الان هم نمی توانند.

حجت الاسلام سالاری افزود: انتخابات مسموم آمریکا در سیاست ما هیچ تغییری ایجاد نمی کند، سیاست های آمریکا مشخص است ولی برای ما فرق نداره چه بادین بیاید چه ترامپ سیاست ما همان مرگ بر آمریکا است.

وی در ادامه از وضعیت آب شرب مردم در شهرها و روستاهای شهرستان سیریک گلایه کرد و گفت: بیابان سیریک الان کربلا است مردم روستاهای سیریک تشنه آب اند و بعد از ۲۰ روز آب باز می شود، مردم چطور در ۱۰ دقیقه آب بگیرند، بالا ترین منکر این است، نگاه تفکیکی قابل قبول نیست که روستاهایی ۱۰ دقیقه آب داشته باشد روستاهایی دو روز آبگیری کنند مسئولان استانی باید هر چه زودتر مشکلات آب شرب مردم شهرستان سیریک برطرف کنند.

امام جمعه شهرستان سیریک در پایان از رفع مشکل ته لنجی لنجداران شهرستان بواسطه همکاری و همراهی نماینده مردم، استاندار، فرماندار شهرستان و گمرگ تشکر و قدر دانی کرد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها