تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

مردم همیشه در صحنه زنجان حماسه بزرگی در ۲۸ خرداد رقم می زنند

  • 27 خرداد 1400 - 22:59

زنجان-فرمانده سپاه استان زنجان از مردم همیشه در صحنه زنجان برای حضور گسترده در انتخابات دعوت کرد وگفت: مردم همیشه در صحنه زنجان حماسه بزرگی در ۲۸ خرداد رقم می زنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار جهانبخش کرمی با اشاره به اهمیت انتخابات اظهار کرد: در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار گرفتیم، بنابراین بر اساس وظیفه شرعی و ملی باید برای سربلندی ایران عزیز همه با هم پای صندوق های رای حاضر شویم.

وی ۲۸ خرداد را لیله القدر انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: تمام دنیا در این روز جمهوری اسلامی و انتخابات ریاست جمهوری ایران را رصد خواهند کرد که در این راستا برای سرافرازی ایران اسلامی باید حماسه بزرگی توسط ملت خلق شود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به سخنان شهید سلیمانی در خصوص حرم بودن جمهوری اسلامی تاکید کرد: طبق سفارش سیدالشهداء مقاومت، جمهوری اسلامی حرم است و اگر این حرم نباشد دیگر حرم ها هم نخواهد بود بنابراین برای دفاع از این حرم همه ملت باید مدافع حرم بوده و به نیابت از تمام شهدا در صحنه حاضر باشند.

کرمی با بیان اینکه برخی ناکارآمدی ها نباید مردم را از صحنه انتخابات دور کند، تصریح کرد: حضور گسترده مردم پای صندوق های رای و انتخاب رئیس جمهوری با رای بالا گره گشای مشکلات خواهد بود.

وی با دعوت از مردم ولایتمدار و انقلابی زنجان برای حضور در پای صندوق های رای گفت: مردم زنجان همانطور که از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون همیشه در خط مقدم عرصه های دفاعی، سیاسی و فرهنگی بودند، این بار نیز با لبیک به مقام معظم رهبری حماسه بزرگی را رقم می زنند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها