مرکز فروش محصولات تولیدی بانوان خراسان شمالی ایجاد می‌شود

  • 10 مرداد 1400 - 14:17

بجنورد- استاندار خراسان شمالی برقراری امنیت شغلی برای بانوان تولیدکننده را ضروری دانست و گفت: ایجاد مراکز خرید و فروش محصولات تولیدی توسط بانوان استان این امر را مهیا می‌کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی شجاعی ظهر یک شنبه در جلسه بررسی مصوبات عمرانی سفرهای شهرستانی که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: مصوبات این سفرها بر اساس نیازها و مطالبات مردمی و در راستای رفع نداشته های منطقه است.

استاندار خراسان شمالی ادامه داد: مصوبات به جا مانده بر روی کاغذ گره‌ای از مشکلات مردم باز نمی‌کند و مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان باید بر اساس بازه زمانی تعیین شده نسبت به اجرای مصوبات اقدام کنند.

وی افزود: در بسیاری از موارد کارها از سطح ملی پیگیری و مصوبات لازم اخذ می‌شود اما به جامعه هدف مورد مخاطب مصوبات در استان به درستی اطلاع رسانی نمی‌شود که باید این موضوع مورد توجه مدیران باشد.

مقام عالی دولت در خراسان شمالی با تاکید بر انجام مصوبات مربوط به حوزه بانوان، گفت: ایجاد مراکز خرید و فروش محصولات تولیدکننده‌های بانوی استان بسیار مهم است که باید این اماکن با ساز و کاری مشخص ایجاد شود و در اختیار بانوان قرار بگیرد تا با خیالی آسوده کسب درآمد داشته باشند.

شجاعی با اشاره به وجود برخی اختلافات‌ها بین اداره کل راه و شهرسازی و مردم در خصوص مالکیت اراضی، بیان کرد: این موارد نباید سریعاً به سیستم قضائی ارسال و موجب ایجاد مشکل و هدر رفت زمان شود بلکه مدیران باید در چارچوب قوانین و مقررات و اختیارات قانونی خود موضوعات را حل و فصل کند.

بر اساس این گزارش در این نشست مصوبات عمرانی سفر استاندار به شهرستان‌های بجنورد، شیروان و راز و جرگلان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0