مسئولیت ما این است غافله تعلیم و تربیت را به مختصات مشخص ببریم

  • 06 مرداد 1400 - 16:21

وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از مهمترین مسئولیت ما این است که غافله تعلیم و تربیت را از مختصات معین به مختصاتی که در اسناد تعیین شده ببرد و باید مدام به نقشه راه نگاه کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در بخش دوم دومین روز از سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش که در حال حاضر در اردوگاه شهید باهنر در حال برگزاری است که امکان پوشش آن از طریق شبکه شاد برای خبرنگاران فراهم شده است، گفت: مهمترین امانت هستی را به دست ما سپرده اند. از این کاری خطیر تر وجود ندارد.

وی ادامه داد: غفلت انسان را به پایین تر از مرتبه تنزل می دهد. ما نباید غافل باشیم. روح ما باید به گونه‌ای تغذیه شود. یک عرصه هست که انسان نمی تواند به تنهایی علم پیدا کند چون غیر از خدا نمی توان تغذیه اش کرد و این تغذیه برای یک نسل یک جامعه به دست ما سپرده شده است. ۱۳ هزار ساعت در سال برای ۱۵ میلیون آدم در ۱۲ سال در دست ماست

وزیر آموزش و پرورش گفت: وقتی فرد در معرض آسیب های اجتماعی و… قرار می گیرد یعنی ما خوب کار نکردیم. ما باید این رسالت را به درستی فهم و اجرا کنیم.

وی بیان کرد: یکی از مهمترین مسئولیت ما این است که غافله تعلیم و تربیت را از مختصات معین به مختصاتی که در اسناد تعیین شده ببرد و باید مدام به نقشه راه نگاه کنیم.

تکمیل می شود…

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0