ورزش

مسابقات بین‌المللی کشتی جام “شهید سپهبد سلیمانی” در کرمان برگزار می‌شود

گروه استان‌ها- استان کرمان میزبان دائمی مسابقات بین‌المللی کشتی جام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی زاهدی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در دیدار با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی و مدیرکل و مسئولان  ورزشی استان کرمان با اشاره به ظرفیت‌های کشتی استان اظهار داشت: پیشرفت در این رشته مستلزم افزایش امکانات و زیرساخت‌های کشتی استان کرمان است.

وی توجه به استعدادها، استعداد پروران، مربیان و پیشکسوتان کشتی استان را ضروری دانست و افزود: برگزاری رویدادهای بین المللی ورزشی در استان کرمان به پیشرفت این ورزش کمک می‌کند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی شهید سپهبد قاسم سلیمانی را ‌نمونه و الگوی ورزشی در تراز و جایگاه ارزش‌ها و مجاهدت‌های جریان مقاومت دانست و گفت: کرمان می‌تواند میزبان مسابقات بین المللی کشتی جام سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی باشد.

در این دیدار علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی اظهار داشت: توجه ویژه جامعه ورزش استان کرمان به ویژه نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به پاسداشت ارزش‌های اسلامی و انقلابی به ویژه مجاهدت‌های سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی قابل تقدیر است.

دبیر رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی با موافقت فدراسیون کشتی با میزبانی استان کرمان برای برگزاری مسابقات بین المللی کشتی جام سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: آمادگی کامل داریم تا هرگونه همکاری در این زمینه را انجام دهیم.

به گزارش تسنیم؛ در دیدار زاهدی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با دبیر ریاست فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی با میزبانی استان کرمان برای برگزاری مسابقات بزرگ بین‌المللی کشتی جام سیدالشهدای جبهه مقاومت شهید سپهبد قاسم سلیمانی موافق و مقرر شد با هماهنگی نماینده کرمان و راور، و پیگیری مسئولان استانداری و بنگاه‌های بزرگ‌ صنعتی استان، این رویداد بزرگ‌، با میزبانی دائمی استان کرمان و محوریت ورزشکاران حوزه کشورهای اسلامی و جبهه مقاومت، هرساله در کرمان برگزار شود.

انتهای پیام/511/س

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا