• امروز : سه شنبه - ۱۲ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Tuesday - 3 August - 2021

مسجدی: هنوز فرصت نکرده‌ایم درباره تعطیلی مسابقات لیگ برتر تصمیم بگیریم

  • 27 آبان 1399 - 9:14

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: به دلیل اینکه محدودیت‌های جدید و تعطیلی دوهفته‌ای روز گذشته مطرح شده است، هنوز فرصت نکرده‌ایم درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر تصمیم‌گیری کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمداسد مسجدی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص تعطیلی یا برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: روز گذشته در جلسه‌ای که با دوستان وزارت بهداشت برگزار کردیم، هشداری به ما دادند که احتمال تعطیلی دو هفته‌ای وجود دارد. ما پروتکل‌هایی با نظارت وزارت بهداشت تدوین کردیم برای این که در شرایط سخت و با پروتکل‌های سختگیرانه به فعالیت‌های ورزشی‌مان که بعدا منتج به نتایج ورزشی خصوصا در فدراسیون‌های المپیکی می‌شود به فعالیت‌های‌مان ادامه دهیم. 

وی در پاسخ به این سوال که اگر محدودیت‌های جدید و تعطیلی دو هفته‌ای اجرا شود، تکلیف برگزاری مسابقات لیگ چه خواهد شد؟ گفت: ستاد کرونا در ورزش یکی از وظایفش این است که مجوزهای لازم برای رفت و آمد این تیم‌ها را با ستاد ملی کرونا هماهنگ کند، چون بحث تعطیلی دو هفته‌ای روز گذشته مطرح شده است، ما هنوز فرصت نکرده‌ایم درباره تعطیلی یا برگزاری مسابقات لیگ تصمیم‌گیری کنیم. اگر قرار باشد به مسابقات لیگ ادامه دهیم، نه تنها در فوتبال بلکه در فدراسیون‌های المپیکی، برگزاری اردوها و … تصمیم‌گیری خواهیم کرد. آنچه که ما مکتوب می‌کنیم معیار عمل برای فدراسیون‌ها خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/ 

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

دیدگاهها بسته است.