تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

مسیرهای ورودی و خروجی سمنان مسدود شد

  • 12 آبان 1399 - 11:59

سمنان- فرماندار سمنان گفت: تمام مسیرهای ورودی و خروجی سمنان از جمله ورودی و خروجی غرب و شرق میدان قومس، میدان امام حسن (ع) و پل جهاد و بلوار علویان از ساعت ۱۲ امروز به مسدود است.

سید عباس دانایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا بیان کرد: همه مسیرهای ورودی و خروجی سمنان از جمله ورودی و خروجی غرب و شرق؛ میدان قومس، میدان امام حسن (ع) و پل جهاد و بلوار علویان از ساعت ۱۲ امروز مسدود است.

وی با بیان اینکه این محدودیت‌ها با هدف تردد کمتر و کنترل شرایط شیوع ویروس کرونا وضع شده است، افزود: یکی از دلایل شیوع بیش از اندازه کرونا در سمنان تردد وسایل نقلیه و قرارگیری در مجاورت استان‌های پرجمعیت و کریدور شرق به غرب کشور است.

فرماندار سمنان با بیان اینکه این محدودیت‌ها به مدت پنج روز باقی است، گفت: از مردم می‌خواهیم تا در این مدت با ستاد مقابله با کرونا همکاری لازم را داشته باشند و بجز موارد ضروری حتی از خانه هم خارج نشوند.

دانایی با بیان اینکه این تصمیم از ستاد مقابله با کرونای کشور برای مراکز استان‌ها گرفته شده است، گفت: همراهی مردم بزرگترین عاملی است که می‌تواند به ما در راستای کنترل و کاهش کرونا کمک کند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها