تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

مصلی جمعه گناوه محلی برای برگزاری برنامه‌ها در شرایط کرونایی است

  • 11 آبان 1399 - 11:16

گناوه – امام جمعه گناوه گفت: با توجه شیوع کرونا و ضرورت برگزاری برخی برنامه‌ها در این شرایط و با توجه به تناسب مکان مصلی این مکان در اختیار همه افراد و گروه‌های متقاضی قرار گرفته است.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر با تبریک هفته وحدت و میلاد باسعادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: یکی از فضاهای بسیار خوب در شهرستان گناوه مکان مقدس مصلی جمعه گناوه است که با بیش از دو هزار متر مربع مساحت و ارتفاع ۶ متر، مکان مناسب و مورد تأیید شبکه بهداشت و درمان شهرستان برای برگزاری برنامه‌ها از ابتدای شیوع کرونا تا کنون است.

امام جمعه گناوه افزود: فعالیت‌های عبادی، فرهنگی، اجتماعی و آموزشی، برگزاری جلسات متعدد از جمله شورای اداری، شورای آموزش و پرورش، برگزاری کنکور سراسری تا کنون با توجه به شرایط ویژه کرونایی و مناسب بودن این مصلی، در این مکان مقدس انجام گرفته است.

وی گفت: برگزاری آئین لیالی قدر و عزاداری سید و سالار شهیدان در دهه اول محرم، دعای عرفه، برنامه‌های رزمایش مواسات و همدلی از عمده فعالیت‌هایی دیگری بوده که در این مکان انجام گرفته است.

امام جمعه گناوه یادآور شد: با توجه شیوع کرونا و ضرورت برگزاری برخی برنامه‌ها در این شرایط و با توجه به تناسب مکان مصلی این مکان را در اختیار همه افراد و گروه‌های متقاضی از جمله هیئت‌های مذهبی، آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و ادارات قرار داده‌ایم.

وی با تقدیر از همت و تلاش جهادی در ستاد نماز جمعه گناوه و اعضای دفتر امام جمعه گفت: تلاش و کوشش شده است تا مصلا به مرکز خدمات اجتماعی و فرهنگی برای عموم مردم به ویژه در ایام کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زیر نظر شبکه بهداشت و درمان تبدیل شود.

امام جمعه گناوه به خدمات رسانی در ایام و مناسبت‌های گوناگون در این مکان اشاره و بیان کرد: مصلی جمعه علاوه بر آنکه میعادگاه نمازگزاران در روزهای جمعه است در طول سال میزبان برگزاری برنامه‌های مختلف، فرهنگی، ملی، مذهبی و ورزشی است.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها