• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

مطالبه گری از مسئولان اولویت مهم ستاد امر به معروف و نهی از منکر

  • 31 خرداد 1400 - 14:13

تبریز- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان شرقی گفت: مطالبه گری از مسئولان اولویت مهم ستاد امر به معروف و نهی از منکر است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن نستوهی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران درباره انتخابات ۲۸ خردادماه گفت: حضور گسترده ملت شریف ایران در پای صندوق‌های رأی بار دیگر نشان داد ملت عزیزمان بدون توجه به خواسته‌های دشمنان، پای انقلاب و آرمان‌های آن ایستاده‌اند و خدمت گزاران واقعی خود را از سایرین به خوبی تمیز داده و در راستای اعتلای کشور عزیزمان قدم برمی دارند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان افزود: بی شک حضور مردم در انتخابات و دعوت همدیگر به مشارکت در انتخابات به عنوان بزرگترینِ معروفات و اهتمام آنها به امر به معروف در امر انتخابات، شایسته تقدیر بوده و بدین وسیله مراتب تشکر و قدردانی خود از ملت شریف ایران به خصوص مردم غیور آذربایجان را اعلام می‌دارم و این پیروزی بزرگ را محضر رهبر معظم انقلاب و نماینده معزز ایشان در استان تبریک عرض می‌کنم.

نستوهی ادامه داد: مطالبه گری از مسئولین همچنان جزو اولویت‌های این ستاد بوده و در همین راستا و برای تحقق شعارهای دولت منتخب و اصلاح وضعیت جامعه ضمن حمایت از مطالبه گران، بر اجرای صحیح و دقیق قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر اهتمام خواهد داشت.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code