معاونت اجتماعی قوه قضاییه پل ارتباطی مردم با دادگستری استان‌ها است

  • 02 مرداد 1400 - 16:26
معاونت اجتماعی قوه قضاییه پل ارتباطی مردم با دادگستری استان‌ها است


معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه از اقدامات و پیگیری‌های ارزشمند رئیس کل دادگستری استان زنجان در راستای پیشبرد برنامه‌های معاونت اجتماعی و توجه ویژه به برنامه‌ها تشکر و تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، علی غلامی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضایی با تقدیر از اجرای دقیق و کامل برنامه‌های معاونت اجتماعی در استان زنجان و کسب رتبه دوم در سال ۹۹، تصریح کرد: استان زنجان در دو سال گذشته پیشرفت قابل توجهی در اجرای برنامه ها داشته است.

وی با اشاره به این نکته که چارت معاونت باید تکمیل و به تایید برسد و در دیدگاه فضای عمومی نسبت به معاونت پیشگیری تغییر ایجاد شود، افزود: در این راستا به صورت جدی با استان‌ها وارد تعامل شده‌ایم، چراکه معتقدیم معاونت اجتماعی ویترین دادگستری و پل ارتباطی مردم با دادگستری استانها است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان زنجان در ادامه جلسه با قدردانی از همراهی و حمایت‌های لازم رییس کل دادگستری از معاونت پیشگیری استان تصریح کرد: نگاه شما بسیار علمی و کارشناسی شده است و انتظار ما هم دفاع از جایگاه معاونت اجتماعی است.

فتحی تاکید کرد: باید مطالبه‌گر بود و مدیریت درست را بکار گرفت. در این مسیر حضور مسئولان در استان‌ها وضعیت معاونت‎ها موجب دلگرمی بیشتر برای احقاق حقوق مردم خواهد بود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان زنجان افزود: کاهش ورودی پرونده‌ها نتیجه کار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم است و به اذعان همگان این امر به سادگی ممکن نیست.

فتحی با ارائه پیشنهاداتی در اجرای هرچه بهتر برنامه‌ها، تاکید داشت: برخی برنامه‌ها باید حذف و برخی تقویت شوند. اگر از تعداد برنامه کاسته شود و به کیفیت کار پرداخته شود قطعا خروجی بهتری را در این بخش شاهد خواهیم بود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان زنجان گفت: در راستای بررسی برنامه‌های حوزه اعتیاد ذیل برنامه‌های ستاد کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی، اولین جلسه بررسی و ارزیابی عناوین برنامه‌های سال ۱۴۰۰ ستاد کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در حوزه کنترل و کاهش اعتیاد به دعوت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با حضور نمایندگان استان‌های زنجان، مازندران، گلستان، فارس، قزوین، آذربایجان غربی و مرکزی برگزار شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0