معاون عملیات سازمان بسیج شهادت «محمد محمدی» را تسلیت گفت

  • 30 مهر 1399 - 14:07

معاون عملیات سازمان بسیج شهادت محمد محمدی که در راه فریضه امر به معروف و نهی از منکر به دست اراذل و اوباش به شهادت رسید را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار نصرت الله سیف معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی شهادت محمد محمدی که در راه فریضه امر به معروف و نهی از منکر به دست اراذل و اوباش به شهادت رسید را تبریک و تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ الَّذِینَ یَکْفُرُونَ بِآیَاتِ اللّهِ وَیَقْتُلُونَ النَّبِیِّینَ بِغَیْرِ حَقٍّ وَیَقْتُلُونَ الِّذِینَ یَأْمُرُونَ بِالْقِسْطِ مِنَ النَّاسِ فَبَشِّرْهُم بِعَذَابٍ أَلِیمٍ (آل عمران ۲۱)

پویندگان راه امام حسین علیه السلام با غلبه بر تعلق و تردید، در سبیل عشق گام نهاده و با هجرت از زندگی عالم ادنی و جهان سفلی، به وادی ایمن و ملکوت اعلا قدم می‌گذارند.

اینجانب شهادت بسیجی مجاهد و خادم الحسین جناب آقای «محمد محمدی»، که در راه فریضه بزرگ امر به معروف و نهی از منکر به دست اراذل و اوباش شربت شهادت نوشید، را به حضرت ولیعصرعجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف، رهبر عظیم الشان انقلاب، خانواده‌ی این شهید بزرگوار و تمام مجاهدان راه حق تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

سرتیپ پاسدار نصرت الله سیف

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0