• امروز : پنج شنبه - ۷ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : Thursday - 29 July - 2021

معاون پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری معرفی شد

  • 31 خرداد 1400 - 18:11

علیرضا انیسی طی مراسمی با حکم رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، معاون پژوهشی این مرکز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مصیب امیری در این حکم آورده است: نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند، جنابعالی به‌موجب این ابلاغ به‌عنوان معاون پژوهشی پژوهشگاه منصوب می‌شوید.

توفیق روزافزون شما را در انجام مسئولیت‌های مصوب به‌خصوص در راستای تحقق شرح وظایف محوله و سند راهبردی پژوهشگاه با بهره‌گیری از نیروهای متعهد، متخصص و شایسته و همچنین تشریک مساعی با سایر معاونت‌ها و مدیریت‌ها از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنیم.

انیسی که دارای مدرک دکتری معماری اسلامی از دانشگاه ادینبورگ انگلستان است دوره پسادکتری را در دانشگاه آکسفورد انگلستان و کارشناسی ارشد معماری را در دانشگاه تهران گذرانده است.

وی که تألیف کتاب‌ها و مقالات علمی، پژوهشی و تخصصی متعددی را در کارنامه خود دارد در سال‌های ۱۳۷۲ تا ۱۳۷۵ به عنوان مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۰ مدیر کاخ گلستان و از سال ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ به عنوان قائم مقام معاونت حفظ و احیا سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فعالیت داشته است.

انیسی؛ دانشیار و عضو هیأت علمی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، پیش از این رئیس پژوهشکده ابنیه و بافت‌های فرهنگی –تاریخی بوده و علاوه بر انجام طرح‌های پژوهشی ملی، سمت‌های علمی و اجرایی زیادی در کنفرانس‌ها و نشست های معتبر ایران داشته است.

در این مراسم که با حضور معاونان، مدیران و رؤسای پژوهشکده‌ها برگزار شد، از فعالیت‌های منیژه هادیان دهکردی که پیش از این نزدیک به دو سال عهده دار معاونت پژوهشی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری بود قدردانی شد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code